אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן
5/12/2019 11:11:27 AM


התערוכה לילדים וותינוקות בקלן נחשבת לגדולה ולחשובה בעולם. היא מתקיימת מדי שנה ואנשי המקצוע והקניינים מגיעים אליה בקביעות, למרות שקמו לה מתחרים במזרח אסיה ואירופה. כולם יודעים שהאיכות של התערוכה והמציגים בה, היא החשובה.

למרות מעמדה העולמי, מארגני התערוכה נמצאים בחיפוש מתמיד אחרי חידושים שירעננו את התערוכה ויוסיפו לה קהל מבקרים חדש. איך עושים זאת? על ידי גירוי סטרטאפיסטים מכל העולם להצטרף כמציגים לתערוכה בתנאים מפתים.

כך, נעשתה לאחרונה פניה מטעם יריד קלן לסטרטאפים מישראל לעניינם בתערוכה. זאת, לאחר שמעצבים מישראל כבר זכו להכרה רשמית, בהשתתפותם הקבועה בתחרויות העיצוב של המוצרים בתערוכה. מדי שנה, רואים שמות של מעצבים מישראל בין הזוכים בתחרות.

עכשיו, הגיע גם זמן הסטרטאפים. היריד מציע להם לשכור ביתן קטן מוכן במחיר של 900 יורו שבו יציגו עצמם ויפגשו אנשי עסקים ומשקיעים במהלך התערוכה. אין ספק שיריד קלן ידאג לחשיפת השתתפות הסטרטאפים לתקשורת, מהסיבה הפשוטה של החדשנות שבהם.

יש גם תנאים להשתתפות:המוצר צריך להיות חופף לנושאי התצוגה ונמצא בשלבי פיתוח ראשונים, הסטרטאפ לא הציג מעולם בתערוכה המדוברת, הוא בן פחות מ - 10 שנים ועדיין בשליטה ובבעלות המייסדים.

המעוניינים מישראל, יפנו אל נציגות ירידי קלן בישראל: איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 [email protected]  

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה