אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים
5/12/2019 2:45:16 PM


גרמניה ידועה בקרב אנשי מקצוע כאחת המדינות המתקדמות ביותר בכל הקשור לציוד וטכנולוגיות לשיקום נכים. אולי זה קשור לנפגעים ממלחמת העולם השניה ואולי משום שהגרמנים מזהים צרכים בעולם ומתאימים להם פתרונות.

כך או כך, תערוכת REHACARE שהחלה דרכה כתערוכה לציוד לשיקום נכים, עברה בהדרגה להצגת פתרונות וטכנולוגיות למניעת תאונות בעבודה. הזדקנות האוכלוסיה בעולם והצטרפותה להגדרה של אנשים עם צרכים מיוחדים, גררה את התערוכה לכוונים חדשים כמו נגישות ולמילוי הזמן של האנשים הללו.

היום, התערוכה רוויה במציגים אשר מציעים טכנולוגיות, ציוד, אפשרויות ספורט לאנשים עם מוגבלות, ארוח במוסדות תיירות, נסיעות וטיולים. היא גם שינתה את קהלי המטרה שלה ובנוסף לאנשי מקצוע מהתחום, קניינים וספקים, היא פונה גם לקהל הסופי שבא במספרים גדולים כדי להתודע לציודים החדשים.

אחרי התערוכה האחרונה, פורסמו נתונים לגבי מספרי המבקרים ומקור הגעתם ואפשר לציין בגאווה שבנוסף ל - 9 מציגים מישראל, ביקרו בתערוכה כ - 300 איש מישראל. ישראל צוינה כאחת המדינות הלא אירופיות בחמישיה הראשונה של המבקרים https://www.rehacare.com/cgi-bin/md_rehacare/lib/pub/object/downloadfile.cgi/Strukturdaten_RC18_EN_End.pdf?oid=51546&lang=2&ticket=g_u_e_s_t 

בסה"כ ביקרו בתערוכה כ - 50,000 איש מ - 80 מדינות.

נציגי התערוכה בישראל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 [email protected] מציעים למבקרים כרטיסי כניסה בהנחה לתערוכה, שכוללים בתוכם גם נסיעה חופשית בתחבורה הצבורית.

תערוכת REHACARE תתקיים במרכז התערוכות של דיסלדורף בין התאריכים 18 - 21 בספטמבר 2019 ומומלץ למבקרים לדאוג לשרותי אירוח כבר מעכשיו.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה