אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים
5/12/2019 2:45:16 PM


גרמניה ידועה בקרב אנשי מקצוע כאחת המדינות המתקדמות ביותר בכל הקשור לציוד וטכנולוגיות לשיקום נכים. אולי זה קשור לנפגעים ממלחמת העולם השניה ואולי משום שהגרמנים מזהים צרכים בעולם ומתאימים להם פתרונות.

כך או כך, תערוכת REHACARE שהחלה דרכה כתערוכה לציוד לשיקום נכים, עברה בהדרגה להצגת פתרונות וטכנולוגיות למניעת תאונות בעבודה. הזדקנות האוכלוסיה בעולם והצטרפותה להגדרה של אנשים עם צרכים מיוחדים, גררה את התערוכה לכוונים חדשים כמו נגישות ולמילוי הזמן של האנשים הללו.

היום, התערוכה רוויה במציגים אשר מציעים טכנולוגיות, ציוד, אפשרויות ספורט לאנשים עם מוגבלות, ארוח במוסדות תיירות, נסיעות וטיולים. היא גם שינתה את קהלי המטרה שלה ובנוסף לאנשי מקצוע מהתחום, קניינים וספקים, היא פונה גם לקהל הסופי שבא במספרים גדולים כדי להתודע לציודים החדשים.

אחרי התערוכה האחרונה, פורסמו נתונים לגבי מספרי המבקרים ומקור הגעתם ואפשר לציין בגאווה שבנוסף ל - 9 מציגים מישראל, ביקרו בתערוכה כ - 300 איש מישראל. ישראל צוינה כאחת המדינות הלא אירופיות בחמישיה הראשונה של המבקרים https://www.rehacare.com/cgi-bin/md_rehacare/lib/pub/object/downloadfile.cgi/Strukturdaten_RC18_EN_End.pdf?oid=51546&lang=2&ticket=g_u_e_s_t 

בסה"כ ביקרו בתערוכה כ - 50,000 איש מ - 80 מדינות.

נציגי התערוכה בישראל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 [email protected] מציעים למבקרים כרטיסי כניסה בהנחה לתערוכה, שכוללים בתוכם גם נסיעה חופשית בתחבורה הצבורית.

תערוכת REHACARE תתקיים במרכז התערוכות של דיסלדורף בין התאריכים 18 - 21 בספטמבר 2019 ומומלץ למבקרים לדאוג לשרותי אירוח כבר מעכשיו.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה