אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
5/14/2019 10:56:40 AM


לפי דו"ח שפורסם ע"י ICCA, פריז עומדת במקום הראשון בעולם באירוח כנסים בינלאומיים.בשנת 2018 התקיימו בעיר 212 כנסים בינלאומיים (לעומת 190 ב - 2017) וינה נמצאת במקום השני עם 172 כנסים ובחמישיה הפותחת ניתן למצוא את מדריד (165) ברצלונה (163) וברלין (162).

מה שתרם לחזרתה של פריז למקום הראשון היה פתיחתו של מרכז הכנסים של פריז בשנת 2017. המרכז הוא חלק מקומפלקס התערוכות "פריז אקספו פורט דה ורסאי" השוכן בפאתי העיר.

השילוב בין מרכז קונגרסים ובין האולמות של מרכז התערוכות, שהפך את המרכז לגדול באירופה, הוא זה המאפשר לארח כנס עם 23,000 איש, כפי שהיה עם חברי הארגון הרפואי האירופי  לטיפול בבעיות נשימה. עוד התארחו במרכז הכנסים הרפואיים הבאים: בעיות בכבד (10,000 איש)תהודה מגנטית (7,000).

מרכז אחר בעיר, "פאלה דה קונגרס" ארח את הכנס האירופי של טיפול נמרץ (6,500) והכנס למחלות עור ומין (13,000 איש)

תעשיית הכנסים והתערוכות של העיר יוצרת מדי שנה מחזור של 5.5 מיליארד יורו ומעסיקה, ישירות, 85,000 איש. עם נתונים כאלה, אין להתפלא שהלשכה לתיירות של פריס העניקה ב - 2018 סיוע ליותר מ - 300 כנסים בינלאומיים ואירופים ועזרה למארגנים להשתתף ב - 148 מכרזים בינלאומיים.

ואם נחזור לדבר העורך, זהו המודל שהלשכה של תל אביב לעידוד כנסים בינלאומיים בעיר, צריכה לאמץ, כתנאי להבאת כנסים לעיר.

וכדי לסבר את העין, להלן מרכזי הכנסים של פריז, שיוצרים ביחד את ההכנסות העצומות לעיר, לבתי המלון, למסעדות, לנהגי המוניות ועוד, שהרי תיירות הכנסים היא התיירות המועדפת והמכניסה ביותר למדינה/עיר: 

השם האחרון ברשימה הוא מיזם שבא לעודד סטרטאפים בתחום הכנסים.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה