אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
5/14/2019 10:56:40 AM


לפי דו"ח שפורסם ע"י ICCA, פריז עומדת במקום הראשון בעולם באירוח כנסים בינלאומיים.בשנת 2018 התקיימו בעיר 212 כנסים בינלאומיים (לעומת 190 ב - 2017) וינה נמצאת במקום השני עם 172 כנסים ובחמישיה הפותחת ניתן למצוא את מדריד (165) ברצלונה (163) וברלין (162).

מה שתרם לחזרתה של פריז למקום הראשון היה פתיחתו של מרכז הכנסים של פריז בשנת 2017. המרכז הוא חלק מקומפלקס התערוכות "פריז אקספו פורט דה ורסאי" השוכן בפאתי העיר.

השילוב בין מרכז קונגרסים ובין האולמות של מרכז התערוכות, שהפך את המרכז לגדול באירופה, הוא זה המאפשר לארח כנס עם 23,000 איש, כפי שהיה עם חברי הארגון הרפואי האירופי  לטיפול בבעיות נשימה. עוד התארחו במרכז הכנסים הרפואיים הבאים: בעיות בכבד (10,000 איש)תהודה מגנטית (7,000).

מרכז אחר בעיר, "פאלה דה קונגרס" ארח את הכנס האירופי של טיפול נמרץ (6,500) והכנס למחלות עור ומין (13,000 איש)

תעשיית הכנסים והתערוכות של העיר יוצרת מדי שנה מחזור של 5.5 מיליארד יורו ומעסיקה, ישירות, 85,000 איש. עם נתונים כאלה, אין להתפלא שהלשכה לתיירות של פריס העניקה ב - 2018 סיוע ליותר מ - 300 כנסים בינלאומיים ואירופים ועזרה למארגנים להשתתף ב - 148 מכרזים בינלאומיים.

ואם נחזור לדבר העורך, זהו המודל שהלשכה של תל אביב לעידוד כנסים בינלאומיים בעיר, צריכה לאמץ, כתנאי להבאת כנסים לעיר.

וכדי לסבר את העין, להלן מרכזי הכנסים של פריז, שיוצרים ביחד את ההכנסות העצומות לעיר, לבתי המלון, למסעדות, לנהגי המוניות ועוד, שהרי תיירות הכנסים היא התיירות המועדפת והמכניסה ביותר למדינה/עיר: 

השם האחרון ברשימה הוא מיזם שבא לעודד סטרטאפים בתחום הכנסים.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה