אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם
5/23/2019 3:44:52 PM


יריד קלן, כמו גם מרכזי ירידים אחרים בגרמניה, כמו דיסלדורף, מינכן או פרנקפורט, נהנים מ - 3 דברים: התערוכות שלהם נחשבות למותגים עולמיים, ברבות מהן יש רשימה של חברות שלא נמצא עבורן מקום וכמובן הן נהנות ממבקרים מכל העולם.

המחשבה שה"צרה" הזו גורמת להם להפסדים כתוצאה מחוסר היכולת לקלוט את כל הפוטנציאל, הביאה אותם להתחיל לייצא את התערוכות למקומות אחרים בעולם.

וזה עושה טוב לכולם: מציגים מאותן מדינות שבהן מתקיימות התערוכות הללו, שאינם בסדר גודל של להציג בקלן, יכולות להציג בתערוכה המקומית ובנוסף, קהל אנשי מקצוע מהדרג השני והשלישי, שחשוב להם להתעדכן בחידושים, יכול לבקר בתערוכה המקומית.

על כל אלה, מתוספת העובדה שחברות יצרניות גרמניות "סובלות" מעודפי ייצור והממשלה הגרמנית מסייעת להם למצוא שווקים חדשים בעולם, על ידי כך שהיא מסבסדת השתתפות היצרנים בתערוכות מחוץ לגרמניה.

כך יוצא שבתערוכה המקומית, במדינה אחרת, הגרעין הקשה הוא המציגים הגרמנים ואליהם מצטרפים מציגים מקומיים. זהו מתכון מנצח ותעיד על כך העובדה, שמספר התערוכות מחוץ לגרמניה, של יריד קלן והמרכזים האחרים שצוינו למעלה, עולה מדי שנה.

החל מגליון זה נסקור את התערוכות בחו"ל של מרכזי הירידים של גרמניה. נתחיל עם יריד קלן. להלן הרשימה לשנת 2019:

ריהוט ועיצוב פנים בשנחאי

מזון בבנגקוק

בריאות בבייג'ין

לזמן הפנוי בסאו פאולו

ריהוט ועיצוב פנים בסאו פאולו

כלי עבודה במקאו

מזון במומבאי

אמנות בברלין

מזון בניו דלהי

התכנית לשנת 2020 כוללת תערוכות נוספות שנערכות במחזוריות של אחת לשנתיים

 

את הרשימה והפניה לאתרי התערוכות ניתן לראות ב - https://www.koelnmesse.com/Koelnmesse/Trade-Fairs-and-Events/Trade-fairs-worldwide/index.php

הנציגות של מרכז הירידים של קלן בישראל, ערוכה לטפל גם בהשתתפות חברות מישראל בתערוכות הללו. [email protected] 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה