אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם
5/23/2019 3:44:52 PM


יריד קלן, כמו גם מרכזי ירידים אחרים בגרמניה, כמו דיסלדורף, מינכן או פרנקפורט, נהנים מ - 3 דברים: התערוכות שלהם נחשבות למותגים עולמיים, ברבות מהן יש רשימה של חברות שלא נמצא עבורן מקום וכמובן הן נהנות ממבקרים מכל העולם.

המחשבה שה"צרה" הזו גורמת להם להפסדים כתוצאה מחוסר היכולת לקלוט את כל הפוטנציאל, הביאה אותם להתחיל לייצא את התערוכות למקומות אחרים בעולם.

וזה עושה טוב לכולם: מציגים מאותן מדינות שבהן מתקיימות התערוכות הללו, שאינם בסדר גודל של להציג בקלן, יכולות להציג בתערוכה המקומית ובנוסף, קהל אנשי מקצוע מהדרג השני והשלישי, שחשוב להם להתעדכן בחידושים, יכול לבקר בתערוכה המקומית.

על כל אלה, מתוספת העובדה שחברות יצרניות גרמניות "סובלות" מעודפי ייצור והממשלה הגרמנית מסייעת להם למצוא שווקים חדשים בעולם, על ידי כך שהיא מסבסדת השתתפות היצרנים בתערוכות מחוץ לגרמניה.

כך יוצא שבתערוכה המקומית, במדינה אחרת, הגרעין הקשה הוא המציגים הגרמנים ואליהם מצטרפים מציגים מקומיים. זהו מתכון מנצח ותעיד על כך העובדה, שמספר התערוכות מחוץ לגרמניה, של יריד קלן והמרכזים האחרים שצוינו למעלה, עולה מדי שנה.

החל מגליון זה נסקור את התערוכות בחו"ל של מרכזי הירידים של גרמניה. נתחיל עם יריד קלן. להלן הרשימה לשנת 2019:

ריהוט ועיצוב פנים בשנחאי

מזון בבנגקוק

בריאות בבייג'ין

לזמן הפנוי בסאו פאולו

ריהוט ועיצוב פנים בסאו פאולו

כלי עבודה במקאו

מזון במומבאי

אמנות בברלין

מזון בניו דלהי

התכנית לשנת 2020 כוללת תערוכות נוספות שנערכות במחזוריות של אחת לשנתיים

 

את הרשימה והפניה לאתרי התערוכות ניתן לראות ב - https://www.koelnmesse.com/Koelnmesse/Trade-Fairs-and-Events/Trade-fairs-worldwide/index.php

הנציגות של מרכז הירידים של קלן בישראל, ערוכה לטפל גם בהשתתפות חברות מישראל בתערוכות הללו. [email protected] 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה