אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם
5/26/2019 3:55:23 PM


המפגש העולמי התלת שנתי של תעשיית הפלסיק והגומי יתקיים השנה בדיסלדורף בין התאריכים 16 - 23 באוקטובר 2019. התערוכה, בהיותה המרכז העולמי של התעשייה, תימשך 8 ימים כדי לקלוט את המספר העצום של המבקרים מכל העולם

ישראל משתתפת בתערוכה עם 11 חברות, מהן 7 באופן ישיר. בסה"כ שטח התצוגה יהיה כ - 600 מ"ר. ייצוג מכובד מאד. למעלה מ - 1000 תעשיינים, מהנדסים, יבואנים ואנשי שווק מבקרים בה בכל 3 שנים.

לאחרונה התקיים בישראל כנס לקוחות בהשתתפות בהשתתפות אחד ממנהלי יריד דיסלדורף ונראה כי מספר הישראלים שיגיעו השנה לדיסלדורף יהיה אף גדול מבשנים קודמות.

תעשיית הפלסטיק נפוצה מאד בתחום האריזה והתוצאה היא שבשנה הבאה כאשר התערוכה העולמית לאריזה INTERPACK תיפתח בדיסלדורף, נראה ייצוג של 12 חברות מישראל מתוכן 9 בהשתתפות ישירה. שטח התצוגה, נכון לעתה, עומד על כ - 400 מ"ר.

שני האירועים הללו יציפו את העיר וינצלו את כל אחד מהחדרים המיועדים לאירוח. כולם יודעים שהיצע של שמונים אלף חדרים בדיסלדורף וסביבתה, אינו מספיק ומבקרים נאלצים לנדוד להולנד הסמוכה.

זה כמובן מצב לא ראוי, משום שנוצר בזבוז זמן יקר על נסיעות וכך זמן הביקור בתערוכה מתקצר.

על כן, מוצע כבר עכשיו למבקרים מישראל בתערוכת K הקרובה באוקטובר, להזמין כרטיסי טיסה ולשריין מגורים בעיר. בנוסף, כדאי גם לחסוך כסף על ידי רכישה מוקדמת של כרטיסי כניסה לתערוכה. המחיר אינו זול ועומד על 155 יורו לכרטיס ל - 3 ימים (זמן הביקור הממוצע).

אצל נציגות התערוכה בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 אפשר לרכוש אותם במחיר הנחה של 108 יורו בלבד.

זה הזמן להתחיל את ההכנות לביקור בתערוכת K 2019 וזה המייל לפניות: [email protected]

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה