אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה
7/18/2019 12:24:05 PM


נראה שהשתתפותה הצפויה של ישראל בתערוכה העולמית אקספו 2020 שתתקיים בדובאי, הפיחה קצת רוח אצל מארגני תערוכות, לאפשרות שגם יצרנים ישראלים יוכלו להשתתף בתערוכות במדינות המפרץ.

יריד קלן שמארגן מדי שנה במרכז התערוכות שלו בגרמניה את תערוכת הממתקים והמזון המהיר הגדולה בעולם, החל לארגן את תערוכת המותג שלו ISM בדובאי תחת השם yummex me. 

283 מציגים מכ-40 מדינות הציגו בה בשנה שכעברה. היא מתקיימת במרכז הסחר העולמי של דובאי בין התאריכים 29 - 31 באוקטובר 2019 ביחד עם עוד כמה תערוכות משיקות כמו מזון כללי, מזון מן הים ותערוכה למותגים פרטיים בתחום המזון.

יש כמה סיבות לכך שיריד קלן החליט לקיים את התערוכה באזור הזה. החשובה בהן היא שבעולם הערבי, חלים שינויים בהרגלי האכילה. הפאסט פוד, המערבי, הולך ותופס מקום חשוב. מאידך, יש יותר מודעות, בעיקר במעמד הביניים, לחשיבות המזון הבריא. 

זה מוביל במקביל גם להתפתחות של התעשיה המקומית ולרכישות של טכנולוגיות מהמערב. התערוכות, המתקיימות במקביל, הן הזדמנות מצוינת להיכנס כשחקן לשוק הזה.

שווי השוק במזרח התיכון הוא כ - 9 מיליארד דולר והוא צפוי להגיע ל - 11 מיליארד דולר בשנת 2021. שני השווקים המובילים בצריכה של מזון מהיר, דברי מאפה וממתקים הן מצרים וערב הסעודית.

לא קל לאזרחים במדינות אלו ללכת על טרנד הבריאות, משום שמשמעותו בין היתר, היא הפחתה של כמות הסוכר במאכלים המקומיים. לכן, הנתונים, בכל הקשור לצריכה אינם מראים ירידה. העליה הכללית קיימת, אלא שהיא הופכת להיות מתונה, לעומת שנים קודמות. למשל צריכת הגלידה והבקלוות צפויה לרשום עליה שבין % 2-5 אחוזים בלבד.

מעניין. נראה אם יצרנים מישראל ייענו לאתגר....ולאלו שמבקשים לחפור יותר, כדאי להיכנס לאתר האינטרנט של התערוכה https://www.yummex-me.com 

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה