אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה
7/18/2019 12:24:05 PM


נראה שהשתתפותה הצפויה של ישראל בתערוכה העולמית אקספו 2020 שתתקיים בדובאי, הפיחה קצת רוח אצל מארגני תערוכות, לאפשרות שגם יצרנים ישראלים יוכלו להשתתף בתערוכות במדינות המפרץ.

יריד קלן שמארגן מדי שנה במרכז התערוכות שלו בגרמניה את תערוכת הממתקים והמזון המהיר הגדולה בעולם, החל לארגן את תערוכת המותג שלו ISM בדובאי תחת השם yummex me. 

283 מציגים מכ-40 מדינות הציגו בה בשנה שכעברה. היא מתקיימת במרכז הסחר העולמי של דובאי בין התאריכים 29 - 31 באוקטובר 2019 ביחד עם עוד כמה תערוכות משיקות כמו מזון כללי, מזון מן הים ותערוכה למותגים פרטיים בתחום המזון.

יש כמה סיבות לכך שיריד קלן החליט לקיים את התערוכה באזור הזה. החשובה בהן היא שבעולם הערבי, חלים שינויים בהרגלי האכילה. הפאסט פוד, המערבי, הולך ותופס מקום חשוב. מאידך, יש יותר מודעות, בעיקר במעמד הביניים, לחשיבות המזון הבריא. 

זה מוביל במקביל גם להתפתחות של התעשיה המקומית ולרכישות של טכנולוגיות מהמערב. התערוכות, המתקיימות במקביל, הן הזדמנות מצוינת להיכנס כשחקן לשוק הזה.

שווי השוק במזרח התיכון הוא כ - 9 מיליארד דולר והוא צפוי להגיע ל - 11 מיליארד דולר בשנת 2021. שני השווקים המובילים בצריכה של מזון מהיר, דברי מאפה וממתקים הן מצרים וערב הסעודית.

לא קל לאזרחים במדינות אלו ללכת על טרנד הבריאות, משום שמשמעותו בין היתר, היא הפחתה של כמות הסוכר במאכלים המקומיים. לכן, הנתונים, בכל הקשור לצריכה אינם מראים ירידה. העליה הכללית קיימת, אלא שהיא הופכת להיות מתונה, לעומת שנים קודמות. למשל צריכת הגלידה והבקלוות צפויה לרשום עליה שבין % 2-5 אחוזים בלבד.

מעניין. נראה אם יצרנים מישראל ייענו לאתגר....ולאלו שמבקשים לחפור יותר, כדאי להיכנס לאתר האינטרנט של התערוכה https://www.yummex-me.com 

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה