אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה
8/1/2019 12:35:15 PM


יריד דיסלדורף יצר לפני עשרות שנים את התערוכה הרפואית MEDICA. זו הלכה והתעצמה עד שהגיעה בתערוכה האחרונה (2019) ללמעלה מחמשת אלפים מציגים מ - 102 מדינות. גם מספר המבקרים עלה בהדרגה והגיע בתערוכה האחרונה לקרוב ל - 120,000.

בנתונים הללו, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת למבקרים, לניתובם אל המציגים ובאופן מיוחד לאירוח שלהם. אמנם יש עליה מתונה מדי שנה בהיצע להארחה בבתי המלון, צימרים, אך הרדיוס שלהם הולך ומתרחב ומתרחק ממרכז הירידים המקומי.

גם הביקוש לשטחי תצוגה הולך וגדל ובשיקלול של שני הדברים הללו (מציגים + אירוח מבקרים)הנהלת יריד דיסלדורף החליטה להרחיב את המרחב העולמי של "מדיקה" ולהתחיל ליצאו למרחבים גיאוגרפים נוספים. כך נוצר הקונצפט הקרוי MEDICAlliance פורטפוליו של תערוכות אחות למדיקה בעולם.

בדרך זו, נוצר איזון כלשהו בחלוקת המציגים והמבקרים מהעולם, מה שמקל על מדיקה, מצד אחד, ומגדיל את הפעילות העיסקית של יריד דיסלדורף, מצד שני.

אירופה מכוסה על ידי התערוכה השנתית בדיסלדורף. אסיה מכוסה על ידי תערוכות בהודו, סינגפור, תאילנד וסין. דרום אמריקה ארחה את התערוכה הרפואית בקולומביה/בבוגוטה ועכשיו התווספה התערוכה בסאו פאולו ברזיל.

למה גם ברזיל?

כי ברזיל היא המדינה עם הגידול הרב ביותר בתעשייה הרפואית. כי בברזיל יש ייצור של ציוד רפואי ויש לה איגוד יצרנים חזק. כי הווליום של טכנולוגיה רפואית בברזיל עומד על 5.7 מליארד דולר.

ברזיל היא כלכלה אזורית חזקה ובעלת משמעות ונדמה כי יצרנים ישראלים אשר שוקלים כניסה אליה, כדאי להם לבדוק את התערוכה הקרובה שתתקיים בסאו פאולו בין התאריכים 5 - 8 מאי 2020.

עוד פרטים על התערוכה http://www.medicalfair-brasil.com 

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה