אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה
8/1/2019 12:35:15 PM


יריד דיסלדורף יצר לפני עשרות שנים את התערוכה הרפואית MEDICA. זו הלכה והתעצמה עד שהגיעה בתערוכה האחרונה (2019) ללמעלה מחמשת אלפים מציגים מ - 102 מדינות. גם מספר המבקרים עלה בהדרגה והגיע בתערוכה האחרונה לקרוב ל - 120,000.

בנתונים הללו, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת למבקרים, לניתובם אל המציגים ובאופן מיוחד לאירוח שלהם. אמנם יש עליה מתונה מדי שנה בהיצע להארחה בבתי המלון, צימרים, אך הרדיוס שלהם הולך ומתרחב ומתרחק ממרכז הירידים המקומי.

גם הביקוש לשטחי תצוגה הולך וגדל ובשיקלול של שני הדברים הללו (מציגים + אירוח מבקרים)הנהלת יריד דיסלדורף החליטה להרחיב את המרחב העולמי של "מדיקה" ולהתחיל ליצאו למרחבים גיאוגרפים נוספים. כך נוצר הקונצפט הקרוי MEDICAlliance פורטפוליו של תערוכות אחות למדיקה בעולם.

בדרך זו, נוצר איזון כלשהו בחלוקת המציגים והמבקרים מהעולם, מה שמקל על מדיקה, מצד אחד, ומגדיל את הפעילות העיסקית של יריד דיסלדורף, מצד שני.

אירופה מכוסה על ידי התערוכה השנתית בדיסלדורף. אסיה מכוסה על ידי תערוכות בהודו, סינגפור, תאילנד וסין. דרום אמריקה ארחה את התערוכה הרפואית בקולומביה/בבוגוטה ועכשיו התווספה התערוכה בסאו פאולו ברזיל.

למה גם ברזיל?

כי ברזיל היא המדינה עם הגידול הרב ביותר בתעשייה הרפואית. כי בברזיל יש ייצור של ציוד רפואי ויש לה איגוד יצרנים חזק. כי הווליום של טכנולוגיה רפואית בברזיל עומד על 5.7 מליארד דולר.

ברזיל היא כלכלה אזורית חזקה ובעלת משמעות ונדמה כי יצרנים ישראלים אשר שוקלים כניסה אליה, כדאי להם לבדוק את התערוכה הקרובה שתתקיים בסאו פאולו בין התאריכים 5 - 8 מאי 2020.

עוד פרטים על התערוכה http://www.medicalfair-brasil.com 

 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה