אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם
8/6/2019 9:40:04 AM


 

יריד דיסלדורף יצר לפני עשרות שנים את תערוכת המותג MEDICA. התערוכה הפכה להיות, במשך השנים, האירוע המרכזי השנתי של עולם הרפואה, בהשתתפות למעלה מ – 5,000 מציגים מכל העולם וקרוב ל – 120,000 מבקרים ממאה ושתיים מדינות.

ישראל מיוצגת בתערוכה, מדי שנה בהיקף שבין 70 ל - 90 חברות יצרניות

קהלים מקצועיים רבים בעולם אינם מצליחים, מסיבות שונות, להגיע לדיסלדורף, כל שנה בנובמבר ולכן החליטו בהנהלת היריד "לשנע" את התערוכה למדינות שונות ובכך לאפשר ביקור בה של אנשי מקצוע וקניינים מקומיים ומהאזור בו היא מתקיימת.

עבור יצרנים ישראלים, זו הזדמנות להציג בשוקי יעד חדשים ולהיחשף בפני קהלים, שאינם פוגשים בתערוכת מדיקה בדיסלדורף. עבורם אנחנו מביאים את רשימת התערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם, להלן:

Medical Fair India 05-07.03.2020 Mumbai

https://www.medicalfair-india.com/

Medical Fair Brasil – 05-08.05.2020 Sao Paulo

https://www.medicalliance.global/en/Trade_Fairs_by_Messe_D%C3%BCsseldorf_Group/MEDICAL_FAIR_BRASIL

Africa Health 26 - 28.05.2020 Johannesburg

http://https//www.africahealthexhibition.com/en/home.html

Meditech - 14 – 17.07.2020 Bogota

https://feriameditech.com/

Medical Fair Asia 09 – 11.09.2020 Singapore

https://www.medicalfair-asia.com/

Medical Manufacturing Asia 09 – 11.09.2020 Singapore

https://www.medmanufacturing-asia.com/

Medical Fair China September 2020 Suzhou

http://www.medicalfair.cn/en-us

 

מוצע ליצרנים מישראל לבדוק עם מכון היצוא האם הוא מתכנן להעמיד ביתן לאומי באחת התערוכות למעלה ולהצטרף לביתן.

אם לא, ישנה אפשרות להעמיד ביתן משותף של יצרנים בארגון איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ, בתנאי שיימצאו 6 יצרנים כאלו. אופציה נוספת היא להירשם לתערוכה, ישירות אצל מארגני התערוכה, או באמצעות הנציגות בישראל של ירידי דיסלדורף – איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 [email protected]

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה