אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020
8/15/2019 10:38:33 AM


ענף הקמעונאות בישראל הוא אחד ממוקדי התעסוקה הגדולים ביותר. יש לכך סיבה והיא נמצאת לא רק אצל מרכזי הקניות, אלא גם אצל היצרנים מכל תחומי התעשיה. כולם מעורבים, כי לא די לייצר, צריך לדעת גם איך לשווק, כיצד לחשוף אותו לקונים ומה לעשות כדי שהמוצר שלנו יבלוט יותר מאחרים.

תערוכת יורושופ בדיסלדורף, שנערכת אחת ל - 3 שנים, נותנת תשובות לכל השאלות למעלה ויותר. אם נעקוב אחר חלוקת הביתנים בתערוכה נבין זאת. מאחר שקהל המבקרים מגוון מאד, חלוקת הנושאים יצרה מעין ...תערוכות בתוך תערוכה אחת.

נכון שלקמעונאי, קטן כגדול, מעניין יותר תחום המקררים התעשייתיים או העגלות הפשוטות והחכמות, אבל גם האגף שבו מוצאים פתרונות להצגת מוצרים על המדפים, כמו גם שיטות לניהול מלאי או מערך הקופות וכד' מעניין אותו.

כדי להקל על המבקרים מישראל את תכנון ביקורם, נביא להלן את רשימת הנושאים ומומלץ להיכנס לכל אחד מקטעי הוידאו כדי לחוות מראש את התערוכה: 

חשוב לציין שהתערוכה עמוסה במבקרים מכל העולם, בכל אחד מ - 5 הימים בהם היא פתוחה ורצוי מאד להתחיל כבר עכשיו את ההכנות לביקור ולשריין כרטיסי טיסה, להזמין בתי מלון וצימרים ולרכוש מראש כרטיסי כניסה בהנחה אצל נציגות התערוכה בישראל חבק איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 [email protected]

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה