אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב
8/18/2019 3:54:32 PM


סקרים שנערכים בעולם לגבי המטרות שהמציגים מציבים לעצמם בהחליטם להציג בתערוכה זו או אחרת, מראים שאחת הסיבות המרכזיות להשתתפותם בתערוכה, היא להשיג לידים של לקוחות פוטנציאלים.

אחת התשובות לשאלה על שביעות הרצון של המציגים מהתערוכה היא "כן, הצלחנו ליצור X לידים בתערוכה". אבל, הבעיה היא שהתשובה יכולה להינתן לאחר שהתערוכה הסתיימה....מה שנקרא "חוכמה בדיעבד".

בהכירה את הבעיה, חברת איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ, פיתחה שיטה לפיה, הלידים נוצרים לפני שהתערוכה נפתחת וכך המציג מגיע לתערוכה כאשר יש לו כבר רשימה של מבקרים שמתעניינים במה שיש לו להציע. בתערוכה עצמה, אפשר לסגור עיסקאות.

השיטה תופעל לראשונה בתערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים "טימבר 2019" שתתקיים במרכז הירידים בתל אביב בביתן מס' 2 החדש בין התאריכים 19 - 21 בנובמבר 2019.

המציגים בה נהנים כבר עתה מלידים מצד חברות ואנשי מקצוע, שהמוצרים של המציגים מעניינים אותם.

השיטה יכולה לפעול, בהתאמות קלות, גם אצל מציגים בודדים המשתתפים בתערוכות בחו"ל ובכך יש בשורה גדולה בתחום הגדלת ה - ROI ובתמורה להשקעה של המציגים.

פרטים על השיטה והביצוע אפשר לראות ב - www.timberisrael.com 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה