אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
והנה, אנחנו בעונת החגים
9/9/2019 4:03:41 PM


בלי שנרגיש, כשמגיע ספטמבר אנחנו נכנסים לעונת החגים. המושג הזה קשור לא רק לעונת השנה, אלא הוא חלק בלתי נפרד מהווי העסקים בישראל או במלים אחרות זו ההזדמנות לדחות קבלת החלטות. "נדבר אחרי החגים". זה המשפט הכי שכיח בתקופה הזו.

בחו"ל, המושג הזה לא לא קיים בתקופה זו של השנה. נהפוך הוא, בספטמבר מתחיל הרבעון החשוב ביותר בתעשיית התערוכות. הוא מגיע אחרי אוגוסט של החופשות ומסתער על השוק בכל הדינמיות הכרוכה בכך.

אז, לגבי ההכנות של הישראלים לביקור בתערוכות בין ספטמבר לדצמבר וכן לשלושה החודשים הראשונים של השנה הבאה, מי שידחה את ההחלטות והיערכות, ימצא עצמו בפני שוקת שבורה.

במנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל רשומות בחודשים ספטמבר - דצמבר כ - 200 תערוכות חשובות במקומות שונים בעולם. תערוכות שאם רוצים להציג בהן או לבקר, מחייבות קבלת החלטות וביצוע בחודש ספטמבר ואוקטובר.

אז שיהיה לנו חג שמח ובמקביל, שנזמין טיסות, בתי מלון, כרטיסי כניסה לתערוכות ושניערך לפגישות העסקיות של "אחרי החגים" בתערוכות בחו"ל.

צום קל.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה