אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?
9/15/2019 10:00:16 AM


האנגלים של היום מובילים את אירופה בכל הקשור לחדשנות וטכנולוגיה. העולם בבריטניה שייך לצעירים ואלו מחבקים את כל מה שחדש וזז בעולם. ואין זה משנה אם זה קשור לטכנולוגיה, AI, תערוכות, כנסים, תיאטרון או סדרות בטלביזיה.

לא במקרה, מדי שנה נערך בלונדון בעידוד העיריה, שבוע החדשנות, שבו משרדי חברות ההיי טק פתוחים לציבור, המון אירועי חדשנות מתקיימים ברחבי העיר, בין אם בפאבים או במרכזי העיצוב של העיר או בתוך מפעלים.

המסר שאנחנו מבקשים להעביר כאן הוא שהאנגלים הם לא מה שאנחנו חושבים שהם ומאחר שבתערוכות עסקינן, ניתן דוגמא מהעולם הזה.

2 חברות אנגליות מובילות את תעשיית התערוכות העולמית, במספר התערוכות ובהכנסות השנתיות שחוצות את גבול המליארד יורו.

האיגוד הגרמני של מארגני התערוכות פירסם לאחרונה את דרוג 15 החברות המובילות את תעשיית התערוכות העולמית.

במקום הראשון עומדת חברת REED האנגלית עם מחזור של מיליארד ושלוש מאות וחמישים מיליון יורו. כמעט כפול מיריד פרנקפורט שממוקם במקום השלישי.

במקום השני נמצאת חברת INFORMA הבריטית, בזכות הרכישה של חברת UBM (גם היא אנגלית) עם מחזור של מיליארד שלוש מאות ושמונה עשר מיליון יורו.

במקום הרביעי נמצאת חברת GL הצרפתית ואחריה החיבור בין יריד באזל וציריך שבשוויץ. עוד בדרוג ה - 15, 7 מרכזי ירידים מגרמניה, עוד חברה מצרפת, יריד מילנו, חברה מארה"ב (במקום ה - 11)עוד חברה אנגלית CLARION (ראו ידיעה נפרדת על החברה הזו) ומרכז הקונגרסים של הונג קונג.

המחקר של הארגון הגרמני דרג עוד 19 חברות שמחזורן מעל 100 מיליון יורו.  לפי הנתונים בתוך הקטגוריה הזו ישנן 8 חברות מבריטניה ו - 9 מגרמניה.

רק 4 חברות מתוך ה - 34 שהשתתפו בסקר הן מחוץ לאירופה וכוללות כאמור את החברה מארה"ב ואת החברה מהונג קונג שהוזכרו למעלה בתוך 15 המובילות וכן את מרכז התערוכות SNIEC בשנחאי ומרכז BIG SIGHT בטוקיו.

ואם מישהו תוהה היכן גרמניה, שמובילה את העולם בתחום התערוכות? התשובה היא בריכוז הנתונים של כל החברות הגרמניות (16 מתוך ה - 34). אם נחבר את המחזורים שלהם, גרמניה מובילה בגדול. ועוד נתון הוא המחזוריות של התערוכות בגרמניה. שנת 2019 חסרה הרבה תערוכות ענק שמתקיימות בשנים זוגיות.

חשוב להבהיר ששתי החברות המובילות את הדרוג, אינן מארגנות בהכרח את התערוכות החשובות בעולם. ההכנסות הגבוהות שלהן הן פועל יוצא של מספר התערוכות שהן מארגנות ברחבי העולם.

דבר נוסף שאפשר ללמוד מהנתונים מתייחס לשליטה הדומיננטית של אירופה בתעשיית התערוכות, מה שאומר שכאשר חברה ישראלית חושבת להשתתף בתערוכה, כדאי שתחפש, קודם כל, את התערוכות המאורגנות על ידי המארגנים האירופים.

ואגב, מרכז התערוכות שהוזכר למעלה בשנחאי, שייך ומופעל על ידי 3 מרכזי תערוכות מגרמניה.....

ועדיין, מה שקורה בגרמניה, בתחום התערוכות, מכתיב את אופיה וקידומה של תעשייה זו בעולם.

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה