אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?
9/15/2019 10:00:16 AM


האנגלים של היום מובילים את אירופה בכל הקשור לחדשנות וטכנולוגיה. העולם בבריטניה שייך לצעירים ואלו מחבקים את כל מה שחדש וזז בעולם. ואין זה משנה אם זה קשור לטכנולוגיה, AI, תערוכות, כנסים, תיאטרון או סדרות בטלביזיה.

לא במקרה, מדי שנה נערך בלונדון בעידוד העיריה, שבוע החדשנות, שבו משרדי חברות ההיי טק פתוחים לציבור, המון אירועי חדשנות מתקיימים ברחבי העיר, בין אם בפאבים או במרכזי העיצוב של העיר או בתוך מפעלים.

המסר שאנחנו מבקשים להעביר כאן הוא שהאנגלים הם לא מה שאנחנו חושבים שהם ומאחר שבתערוכות עסקינן, ניתן דוגמא מהעולם הזה.

2 חברות אנגליות מובילות את תעשיית התערוכות העולמית, במספר התערוכות ובהכנסות השנתיות שחוצות את גבול המליארד יורו.

האיגוד הגרמני של מארגני התערוכות פירסם לאחרונה את דרוג 15 החברות המובילות את תעשיית התערוכות העולמית.

במקום הראשון עומדת חברת REED האנגלית עם מחזור של מיליארד ושלוש מאות וחמישים מיליון יורו. כמעט כפול מיריד פרנקפורט שממוקם במקום השלישי.

במקום השני נמצאת חברת INFORMA הבריטית, בזכות הרכישה של חברת UBM (גם היא אנגלית) עם מחזור של מיליארד שלוש מאות ושמונה עשר מיליון יורו.

במקום הרביעי נמצאת חברת GL הצרפתית ואחריה החיבור בין יריד באזל וציריך שבשוויץ. עוד בדרוג ה - 15, 7 מרכזי ירידים מגרמניה, עוד חברה מצרפת, יריד מילנו, חברה מארה"ב (במקום ה - 11)עוד חברה אנגלית CLARION (ראו ידיעה נפרדת על החברה הזו) ומרכז הקונגרסים של הונג קונג.

המחקר של הארגון הגרמני דרג עוד 19 חברות שמחזורן מעל 100 מיליון יורו.  לפי הנתונים בתוך הקטגוריה הזו ישנן 8 חברות מבריטניה ו - 9 מגרמניה.

רק 4 חברות מתוך ה - 34 שהשתתפו בסקר הן מחוץ לאירופה וכוללות כאמור את החברה מארה"ב ואת החברה מהונג קונג שהוזכרו למעלה בתוך 15 המובילות וכן את מרכז התערוכות SNIEC בשנחאי ומרכז BIG SIGHT בטוקיו.

ואם מישהו תוהה היכן גרמניה, שמובילה את העולם בתחום התערוכות? התשובה היא בריכוז הנתונים של כל החברות הגרמניות (16 מתוך ה - 34). אם נחבר את המחזורים שלהם, גרמניה מובילה בגדול. ועוד נתון הוא המחזוריות של התערוכות בגרמניה. שנת 2019 חסרה הרבה תערוכות ענק שמתקיימות בשנים זוגיות.

חשוב להבהיר ששתי החברות המובילות את הדרוג, אינן מארגנות בהכרח את התערוכות החשובות בעולם. ההכנסות הגבוהות שלהן הן פועל יוצא של מספר התערוכות שהן מארגנות ברחבי העולם.

דבר נוסף שאפשר ללמוד מהנתונים מתייחס לשליטה הדומיננטית של אירופה בתעשיית התערוכות, מה שאומר שכאשר חברה ישראלית חושבת להשתתף בתערוכה, כדאי שתחפש, קודם כל, את התערוכות המאורגנות על ידי המארגנים האירופים.

ואגב, מרכז התערוכות שהוזכר למעלה בשנחאי, שייך ומופעל על ידי 3 מרכזי תערוכות מגרמניה.....

ועדיין, מה שקורה בגרמניה, בתחום התערוכות, מכתיב את אופיה וקידומה של תעשייה זו בעולם.

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה