אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה
12/10/2019 1:54:55 PM


את המדפים הראשונים בסופרמרקטים שיודעים לחשב מלאי עם הורדת המוצר מהם, ראינו לראשונה ב - Euroshop. את האפשרות לעמוד מול מראה שמודדת את מידות הגוף ומציעה ביגוד מותאם בגודל ובצבעים, ראינו באותה תערוכה מספר שנים לאחר מכן.

את היעדרם של קופאים ןקופאיות ביציאה מהסופר חשנו גם כן באחת מתערוכות יורושופ. באותה עת למדנו שהטכנולוגיה יודעת לקרוא את המוצרים שבעגלה ולאפשר תשלום, בלי התערבות של קופאים.

הדוגמאות הללו הן רק דוגמאות צנועות למה שמוצג בתערוכת יורושופ. כל מה שנחשף לראשונה בתערוכה, מוצא דרכו אל השוק בשנה או בשנתיים שלאחריה. זו גם הסיבה שהתערוכה נערכת אחת ל - 3 שנים.

התערוכה הקרובה בין התאריכים 16 - 20 בפברואר 2020 https://www.euroshop-tradefair.com/ אמורה לתת תשובה, על ידי הצגת טכנולוגיות חדשניות, לתחרות הגוברת של האינטרנט ואתרי הקניות שבו.

כמו באינטרנט, מרכזי הקניות של השנים הבאות, יעניקו תחושה של מרחב וירטואלי שבו יערכו הקניות על ידי שימוש בטכנולוגיות IT, IOT אבל עם יתרון אחד: אפשר למשש ולהריח את המוצרים....

אבל לא רק בקמעונאות עסקינן, כאשר מכירים את התערוכה. היא נרחבת יותר במגוון הביתנים והנושאים שיוצגו בה. היא מיועדת לקניינים ואנשי מקצוע מתחום הקמעונאות, מעצבי פנים, אדריכלים, מעצבי חלונות ראווה ואנשי תערוכות והעוסקים בתערוכות ואמצעי תצוגה.

להלן הנושאים:

 

זו תערוכה ארוכה מהרגיל, בשל ריבוי ומגוון המבקרים בה. היא משתרעת על פני כל מרכז הירידים, כולל הביתן הענק החדש. 

היא יוצרת לו מעט בעיות למבקרים בכל הקשור לטיסות, בתי מלון, כרטיסי כניסה יקרים ולכן מומלץ להתחיל בהכנות כבר עכשיו.

לפרטים ולרכישת כרטיסי כניסה מוזלים, המקנים נסיעה חופשית בתחבורה הציבורית, יש לפנות אל נציגות התערוכה בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ אל עליזה [email protected] טלפון 03-6882929

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה