אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה
12/12/2019 9:51:31 AM


4 החודשים הראשונים של השנה מאופינים באירופה בתערוכות המיועדות לתכנון ועיצוב הבית.

התערוכה של קלן מתקיימת בין התאריכים 13 - 19 בינואר 2020 https://www.imm-cologne.com/ וכפי שנראה בהמשך, מבקרים יכולים בנסיעה אחת לאירופה, לשלב ביקור גם בתערוכה של פריז. היא מאופיינת בהיצע של רהיטים ועיצוב, לפי חלוקה לחדרים מנקודת הענין של קניינים. 

 

התערוכה של פריז מתקיימת בין התאריכים 17 - 21 בינואר 2020 https://www.maison-objet.com/fr/paris/pages/meuble-paris/ והייחוד שלה הוא, שבנוסף לרהיטים ולתכנון ועיצוב הבית, היא מציעה מגוון גדול של פריטים מעוצבים לבית.

סלון הרהיטים ועיצוב הפנים של מילנו יערך בין התאריכים 21 - 26 באפריל 2020  https://www.salonemilano.it/ והוא מכונה, בצדק, "מעבדה נסיונית של עיצוב הבית". במלים אחרות, מה שמייחד אותו הוא נושא העיצוב והמגמות לעתיד. למרות זאת, הסלון הוא ,בבסיסו, אירוע עסקי או כמו שמארגניו מתארים אותו כ "עסקים ותרבות בתוספת חידושים והמצאות".אנחנו יודעים מהנסיון שהסלון הזה הוא המשפיע ביותר על מעצבים. האירוע אינו מוגבל לתחומי מרכז הירידים במילנו, אלא מקיף את העיר כולה, באמצעות אירועי לווין בהם משתתפות גלריות לעיצוב בעיר.

ישנו אפיון ברור של המבקרים מישראל בשלוש התערוכות שצוינו: סוחרים ויבואנים של רהיטים אינם מחמיצים את המפגש בקלן. יבואנים של מתנות ופריטי עיצוב לבית, מעדיפים את פריז ואילו אדריכלים ומעצבים אינם מוותרים על ביקור במילנו.

3 התערוכות חשובות. כולן שוות ביקור ואין בכתבה המלצה על תערוכה זו או אחרת. את שאר תערוכות הרהוט ועיצוב הבית בעולם, ניתן למצוא במנוע החיפוש לתערוכות בעברית www.expoexpo.com 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה