אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן
12/12/2019 1:48:32 PM


התערוכה הענקית למזון בקלן ANUGA מפחידה מאד ומאיימת על מארגני תערוכות אחרים, כולל את חברת ריד שנחשבת לגדולה בעולם עם היקפי התערוכות שלה. עד כדי כך, שבשנה שבה מתקיימת התערוכה בקלן, אין בעולם תערוכות אחרות גדולות למזון.

אבל מאחר שאנוגה מתקיימת מדי שנתיים בשנים לא זוגיות, או אז, בין לבין, בשנים הזוגיות אפשר לראות באירופה 2 תערוכות ענק למזון.

האחת בברצלונה ALIMENTARIA בחודש אפריל 2020 https://www.alimentaria.com/en/ בהשתתפות כ - 4,000 מציגים ועל שטח של כ - 100,000 מ"ר (לשם השוואה: זו של קלן, משתרעת על 260,000 מ"ר עם למעלה מ- 7,000 מציגים) 

השניה בפריז' SIAL בחודש אוקטובר 2020 https://www.sialparis.com/ אף היא עם כ - 7,000 מציגים אך מהיכרות עם שטח מרכז הירידים בו היא מתקיימת, אפשר לחשב, שהיא משתרעת על קרוב למאתיים אלף מ"ר.

למה שתי תערוכות באלה באותה שנה?

התשובה נעוצה כנראה בכך, שהתערוכה בברצלונה היא מרכז הקניות של המדינות בעולם הדוברות ספרדית. פילוח המבקרים לפי ארצות מוצא, בודאי יאשש זאת.

זאת אף זאת, התערוכה הצרפתית פתחה בשנים האחרונות תערוכות של המותג SIAL במדינות דוברות ספרדית, כדי להחליש מן הסתם את ברצלונה.

עבור ישראל, שתי התערוכות חשובות. הקניינים יכולים בשתי קפיצות קצרות לבקר בשתיהן, על אף שהן מתקיימות באותה שנה.

עוד תערוכות מזון בעולם במנוע החיפוש בעברית www.expoexpo.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה