אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו
1/12/2020 1:24:41 PM


בחודש אפריל השנה יתקיים במילנו (21 - 26) סלון הרהיטים הבינלאומי. מי שמכיר את היריד הזה שיחגוג השנה יומולדת 59 יודע שזה לא סלון רהיטים בלבד, אלא בראש ובראשונה סלון לעיצוב הבית. מקום בו מעצבים ואדריכלים מכל העולם באים כדי לקבל השראה.

הוא מחולק לכמה חלקים:

עיצוב קלאסי המשלב אומנות, מסורת וכשרון בייצור רהיטים בסגנון קלסי. עיצוב כלים ומוצרים לבית עם דגש על חידושים ו"מותרות" בדמות מוצרים פרקטיים, שעוצבו על ידי גדולי המעצבים והחברות בעולם

כל זה הופך את הסלון לחשוב בסוגו למחפשי החידושים לבית. אין זה מקרה שבכל שנה מבקרים בו 370,000 איש בממוצא מ - 188 מדינות בעולם.

סלון הרהיטים של מילנו אינו מצטמצם למרכז התערוכות בעיר. סביבו נפתחים מאות לווינים בדמות בתים פתוחים של גלריות, חנויות נבחרות, סטודיו של מעצבים ועוד שורה ארוכה של אירועים הקשורים כולם לנושא הסלון.

חגיגת עיצוב כבר אמרנו?

עוד פרטים על נושאי התצוגה ועל הסלון בכלל, ב- https://www.salonemilano.it/en/ 

 

 

 פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה