אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות
1/13/2020 10:03:46 AM


% 20 מכלל האוכלוסיה מוגדרים כאנשים עם מוגבלות. האדם הממוצע מבחין בהם בד"כ כאשר הם ישובים על כסא גלגלים, אך במציאות, יש אנשים עם לקויות שמיעה, ראייה, קוגניציה ואף אנשים זקנים שמתקשים לבצע את הפעילות היומיומית.

הרבה טכנולוגיות הומצאו כדי שאנשים עם מוגבלות יוכלו לתפקד כמו האחרים, אבל הבעיה של התאמת נגישות השרותים עבור אוכלוסיה זו, לוקה בחסר, על אף ששורה של חוקים ותקנות מחייבים את בעלי העסקים ונותני השרותים לבצע את ההתאמות.

בשבילנו להיכנס לחנות בגדים, למדוד בגד ולרכוש אותו, זו פעולה פשוטה ויומיומית. גם להתחבר לחנות און ליין היא פעולה פשוטה, אבל לאנשים עם מוגבלות, אין זה כלל פשוט, מכמה סיבות:

אין בחנויות האופנה בגדים נגישים, שהאדם עם מוגבלות יכול למדוד וללבוש (אדם עם פרוטזה ביד או ברגל, לדוגמא) ברוב המקרים אדם עם כסא גלגלים, אינו יכול לבצע בחנות את פעולת המדידה מבלי להיעזר וכמובן קיימת בעיית הפרטיות בהליך הזה...וישנם עוד קשיים שלא נפרטם כאן.

שי סניור, שאיבד את יכולת התנועה בידו לאחר פציעה בצבא, הגה את הרעיון לתפור בגדים תואמים ולהציע אותם, בחנות וירטואלית, לאנשים עם מוגבלות.

הוא חבר לקבוצה של אנשים, באותו סטטוס ויחד הקימו את Paltaclothes . פלטה, ראשי תיבות של "פעל לטובת האחר"-  מותג אופנה חדש ונגיש המותאם לכל סוגי המוגבלות.

קשה להסביר במילים את משמעות המיזם עבור אנשים עם מוגבלות, אך דפדוף באתר המקסים של הקבוצה, מספר במילים ובתמונות את המציאות החדשה המיוחדת https://paltaclothes.com/

נעשתה פניה אל יריד דיסלדורף המארגן את התערוכה החשובה בעולם לאנשים עם מוגבלות, לאמץ את המיזם ולהציגו בתערוכה הקרובה בחודש ספטמבר 2020 www.rehacare.com 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה