אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
"מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020
1/15/2020 10:30:59 AM


שנות ה - 70 של המאה הקודמת לא חייכו לתערוכות בלונדון. היו אז 2 מרכזי תערוכות גדולים, "אולימפיה" וארלס קוארט, שלא יכולים היו להכיל את היזמויות של מארגני התערוכות. אלו פנו לעירייה בבקשה להפשיר אדמות כדי לבנות מרכזי תערוכות נוספים.

העיריה לא שיתפה פעולה ולכן ממשלת בריטניה ערכה מכרז בין ערים, במדינה, בו נדרשו ראשי הערים להתחייב להקים מרכז תערוכות לאומי בשטחם. העיר בירמינגהם זכתה ואכן הוקם בה ה - NEC מרכז התערוכות הלאומי של בריטניה. 

במקביל קו הרכבת מלונדון לעיר, הוסט גם אל תוך המרכז החדש. או אז, החל גל של תערוכות שהציף את המרכז החדש. תערוכות עזבו את לונדון לכוון בירמינגהם.

אבל אליה וקוץ בה. העיר לא התפתחה במקביל למרכז התערוכות ומציגים ומבקרים לא יכולים היו למצוא בתי מלון נאותים, מסעדות, אתרי בילויים לשעות של אחרי התערוכה. המצב השתפר עם השנים, אבל לא הצליח להדביק את הביקוש.

עיריית לונדון הבינה, במאוחר, את גודל הטעות שלה והחלה בהכשרת אזור מעבר לנהר ששימש, עד אז, כמרכז סילוק האשפה של העיר - אזור הרציפים סמוך לגריניץ'.

שנת 2000 היתה עדה לפתיחתם של שני מוקדים באזור: מבנה ה"דום" שמכיפתו רוג'ר מור, כג'יימס בונד, החליק במבצע פירוטכני מבריק ומרכז תערוכות חדש בשם "אקסל".

ההתחלה היתה מגומגמת בשל העובדה שהרכבת התחתית לא הגיעה אל המרכז החדש והיה צורך להשתמש גם באוטובוס (גישה נוחה היא תנאי הכרחי להצלחת מרכז תערוכות).

המרכז הצטיין בעיצובו ובמיוחד במחירי השכירות המפתים שלו עבור מארגני תערוכות. בהמשך קו הרכבת הוארך, שדה תעופה נפתח בקרבתו ותערוכות החלו לזרום.

מהיכן?

ממרכז התערוכות בבירמינגהם. החל תהליך הפוך מבירמינגהם ללונדון.

שנת 2020 תירשם כשנה בה הושלם המהפך. 24 תערוכות חדשות יערכו ב"אקסל" ביניהן תערוכות בעלות ערך רב, לא רק עבור הבריטים, אלא גם עבור אירופה.יש לדעת שתיירות התערוכות בלונדון עומדת על % 25 מכלל התיירות לעיר.

היום, מרכז התערוכות "אקסל" מארח 400 תערוכות בשנה בהן משתתפים 40,000 מציגים מכל העולם ומספק עבודה ל - 37,600 איש. הערך הכלכלי עומד על 4.5 מליארד ליש"ט.

מה נוסיף על סיפור ההצלחה של "אקסל"? שכיף לשלב ביקור בתערוכה שם עם כל מה שהעיר המדהימה הזו מציעה after work

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה