אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת
1/26/2020 1:09:15 PM


10 חברות, אחת מהן מעבדות לנדא, מייצגות את ישראל ועומדות בראש החץ של מהפיכת הדפוס העולמית.הן משתרעות על  שטח של כ - 6,000 מ"ר (שיא של כל הזמנים) ולפי כל הסימנים המוקדמים, הן אמורות להיות אחד ממוקדי הענין של 300,000 המבקרים מ - 183 מדינות שיציפו את מרכז הירידים של דיסלדורף בחודש יוני הקרוב.

קרוב ל - 1,500 איש מישראל ביקרו בתערוכה הקודמת. להם, מן הסתם אין צורך להסביר במה מדובר, אבל לאלו שנכנסו לענף בארבע השנים האחרונות או כאלה שטרם ביקרו בתערוכה יש לומר שחייבים להתחיל בהכנות כבר היום.

כי

הטיסות לעיר יהיו מלאות

בתי המלון והצימרים יהיו תפוסים

מחירי האירוח יאמירו

תורים ארוכים ישתרעו לפני הקופות

לכן, כדאי להתחיל להתכונן כבר עכשיו. 

איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ - נציגות ירידי דיסלדורף בישראל מציעה למבקרים כרטיסי כניסה בהנחות גדולות.

לדוגמא: 150 אירו במקום 200 אירו לכרטיס כניסה ל - 3 ימים (זמן ביקור ממוצע)

כרטיס הכניסה הנרכש מראש, מקנה נסיעה חופשית ברשת התחבורה המקומית, כך שאפשר להזמין בתי מלון המרוחקים ממרכז הירידים וליהנות מחסכון גדול בדמי התחבורה

אנשי מקצוע מישראל המקושרים לספקים בחו"ל המציגים בתערוכה, כמו גם למציגים מישראל, יכולים לפנות אליהם לקבלת וואצ'ר אותו ניתן להמיר לכרטיס כניסה ליום אחד.

עוד פרטים על התערוכה ב - www.drupa.com ואצל איטקס 03-6882929

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה