אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
האם מילים יכולות לתאר תערוכה לעיצוב פנים?
7/20/2017 12:19:43 PM


IMM היא תערוכה שנתית הנערכת במרכז הירידים של קלן בגרמניה. מציגים בה כ - 1,300 מציגים מ - 51 מדינות והיא משתרעת על כ - 240,000 מ"ר. חשיבותה, מעבר למוצרים המוצגים בה, היא בכך שהיא משרטטת מדי ינואר, את המגמות העולמיות בתחום עיצוב הבית על פריטיו. זו גם הסיבה לכך שאדריכלים ומעצבי פנים וכמובן יבואנים, מבקרים בה באדיקות.

מה, אם כן, היא מציעה ל- 104 אלף המבקרים מכל העולם: חדרי מגורים, חדרי ילדים, חדרי אמבטיה, חדרי שינה (יש לשים לב שמטבחים לא מוצגים בשנה זוגית. אלו יוצגו ב - 2019) אמצעי תאורה, ריפודים לרהיטים, טקסטיל לבית, כיסויי רצפה, כיסויי קיר, וילונות וחלקי רהיטים לתעשיית הריהוט.

בינואר  2018 (15 עד 21) יהיו בה כמה תצוגות מיוחדות. המעניינות שבהן, ביתן החידושים וביתן הבית החכם.

מוצע למבקרים מישראל להקדים ולתכנן את ביקורם, להזמין כבר כרטיסי טיסה ובתי מלון וכן לרכוש כרטיסי כניסה לתערוכה במחיר מוזל, אצל נציגי התערוכה בישראל: איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 (עליזה).

וכדי להינות, לפחות מהצילומים של מה שיהיה בתערוכה, לחצו על הלינק להלן www.imm-cologne.com 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה