אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
הון - שלטון - הצלחה כלכלית...נוסח לונדון
9/22/2017 11:34:26 AM


בשנת 2011 הוקמה בלונדון חברה יוצאת דופן. שותפים בה ראש העיר  ו - 100 גופים עסקיים שונים בעיר. מטרת החברה: שמירה על לונדון כעיר החשובה ביותר באירופה לתיירות עסקית ואחרת. בתקנון החברה הוגדרו היחסים בין "הון שלטון" בין היתר, בכך שנקבע כי החברה היא לא חברה למטרות רווח. למה חברה ולא עמותה עירונית? כי ראש העיר הבין שכחברה, המטרה תושג ביתר יעילות.

לונדון ממוקמת במקום ראשון - שני בדרוג הערים המועדפות על תיירות הכנסים בעולם. גם בקרב אנשי עסקים ומבקרים בתערוכות, היא עיר מועדפת. מבט על הנתונים הרשמיים מלמד, שלונדון על 31 מיליון התיירים הפוקדים אותה מדי שנה, אינה סובלת ממחסור בתיירות.

זו,מניבה מדי שנה, מחזור של 22 מיליארד ליש"ט. אך ראש העיר אינו מסתפק בכך. הוא מבקש להגיע ב - 2025 למספר של 40 מיליון תיירים ולשם כך, הוא החליט שלא די במה שהעיריה יכולה לעשות או להשקיע, היא צריכה שותפים עסקיים.

אפשר ללמוד הרבה מקריאת "חזון ראש העיר" לשנים הבאות. אפשר ללמוד וגם לחשוב לבצע אצלנו...

ארבעה " ויזינס" יש לו לראש העיר:

  • השקעה בתיירים, שזה להם הביקור הראשון בעיר
  • השקעה במאמץ , שהתיירים יראו בביקור אחד כמה שיותר
  • שיפור תשתיות האירוח, תשתיות התרבות, התשתית הדיגיטלית של העיר
  • חיזוק התשתיות עבור אנשי עסקים והצעת הטבות לאותה אוכלוסיה

בין השאר, מוצע להעניק לתיירים כרטיסים להצגות, למופעים, ואוצ'רים להנחה בבתי מלון ומסעדות וכד'. החברה הגיעה למסקנה כי "שווה" לה לפנק את התייר העסקי.

עכשיו, גם מובן יותר מדוע ראש העיר נזקק לאותם 100 חברות עיסקיות כשותפות מלאות בחברה. 

לאחר 6 שנות פעילות, נראה כי לונדון מצאה את ה - win win situation שלה ומה שנותר, הוא שערים נוספות ילכו בעקבותיה.

אגב, כאשר שאלו את ראש העיר למה הוא צריך את זה, הרי לונדון מפוצצת בתיירות, הוא ענה, שכתוב "לא לעולם חוסן" והוא רוצה להיות בטוח שאם יהיה משבר, הוא יחלוף מעליהם.

ומי שרוצה לדעת יותר על החברה המיוחדת הזו והפעילות הבלתי תאומן שלה, יקליק 

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה