אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
יש ממי ללמוד על בטיחות בעבודה....... אם רוצים
9/22/2017 11:55:02 AM


התערוכה הבינלאומית החשובה בעולם A+A תתקיים השנה במרכז הירידים של דיסלדורף בין התאריכים 17 - 20 באוקטובר 2017. 4 ימים של מפגש עם אלפי ספקים מכל העולם ועם ציוד וטכנולוגיות מצילות חיים.

התערוכה מתחלקת לכמה חלקים:

בטיחות בעבודה - ציוד בטיחות, אמצעי בטיחות, טכנולוגיות

בטחון בעבודה - כל הקשור למניעת אש, בטחון העובדים

בריאות בעבודה - סביבה נקייה, מניעת פגעים כמו עשן ופיח, חדרי כושר לעובדים 

ביחד עם התערוכה מתקיים פורום בינלאומי, הגדול מסוגו בעולם, בו נפגשים מומחים עם בעלי מפעלים, מנהלי עבודה, ממוני בטיחות וכד'.

מלים לא יכולות לתאר את מה שנראה בתערוכה, לכן מומלץ להיכנס ללינק הבא https://www.aplusa-online.com/ ולהבין טוב יותר, מדוע האנשים הקשורים לנושא בישראל, חייבים השנה לבקר בתערוכה.

יש אפשרות לרכוש כרטיסי כניסה בהנחה ולקבל הפניה למשרדי נסיעות, אצל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ - נציגות ירידי דיסלדורף בישראל. www.itex.co.il 03-6882929

 

 עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:

  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה