אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
לפי מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל, תערוכות מזון ואנרגיה יובילו ב - 2018
12/20/2017 12:30:18 PM


תערוכות הן חלון הראווה של הכלכלה במקום בו הן מתקיימות. הן מסמנות את מצב השוק, את כיווני ההתפתחות שלו ולצד זה, הן מרמזות על מה שיהיה חלק מחיינו בשנים הקרובות.

אם ננסה לחבר בין כל השווקים בעולם בנסיון למצוא מכנה משותף בנושאי התערוכות, נמצא שנושא אחד בולט מעל כולם. מזון. הדאגה הגדולה ביותר של האנושות לנוכח המספרים הגדלים והולכים של האוכלוסיה העולמית.

ענין נוסף משותף, הוא נושא האנרגיה ואיכות הסביבה המאיים על המקורות להפעלת העולם ולשימורו. מזון ואנרגיה הם הנושאים שהכי באים לביטוי בסצינת התערוכות בעולם בשנת 2018.

יש לציין שגם בשנה שעברה, הן עמדו בראש, מה שמלמד כי על שני נושאים אלו עומדת האנושות במאה ה-21

בשנות השמונים במאה שעברה, שני הנושאים שכיכבו בתערוכות בעולם, היו מחשבים  ואופנה. הנה כי כן, העולם מתאים עצמו למציאות שבה הקיומיות חשובה מההנאה.

בעולם מתקיימות מדי שנה כ - 18,000 תערוכות. מחצית מהן באירופה והשאר בארה"ב ושאר העולם. קרוב לשני שלישים מהתערוכות הן ברמה המקומית והאזורית בהן הן מתקיימות ולגבי השאר, יש הבדלים במידת חשיבותן.

היבואנים והיצרנים בישראל ממוקדים מאד בתערוכות בהן יוכלו לפגוש כמה שיותר מציגים מכל העולם ולחסוך בכך נסיעות לתערוכות במדינות השונות. דוגמא לכך היא תערוכת המזון "אנוגה" בקלן שבה מציגים קרוב לששת אלפים מציגים מכל העולם. כך, הישראלים יכולים לפגוש יצרנים מאפריקה, אוסטרליה ואסיה, ולחסוך לעצמם נסיעות ליבשות אלו, לתערוכות מזון.

מנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל, עושה מיום הקמתו, עבור הישראלים, את המיון הראשוני בהעדיפו את התערוכות שלהן חשיבות לשוק הישראלי. שונה הדבר בגירסה באנגלית של מנוע החיפוש www.exhibitionet.net שם המיון הזה לא נעשה.

הנושאים שיובילו אם כן בשנת 2018 הם:

מזון - 542 תערוכות (לא כלולות תערוכות אריזה ומילוי)

אנרגיה ואנרגיה חלופית - 207

תקשורת ותקשורת חזותית - 114

טכנולוגיה - 87

מחשבים וטכנולוגית מידע - 136

הרחק מאחור, נותרו תערוכות האופנה - 42

 

המדינה המובילה במספר התערוכות היא, כמובן, סין עם 552 תערוכות, שמתוכן כמה תריסרים בלבד הן חשובות ברמה העולמית.

גרמניה דולקת אחריה עם 442 תערוכות, אך יותר ממאה מהתערוכות, נחשבות למובילות בעולם.

את כל התערוכות הללו ואחרות אפשר למצוא במנוע החיפוש לתערוכות בחו"ל. השימוש במנוע החיפוש בעברית www.expoexpo.com הוא ידידותי ובעיקר....חינמי.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה