אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש
חדשות
מרד נשים בתעשיית האירועים. משהו מעשי או חלום?
5/1/2018 12:49:09 PM


אין מצב, להביא נתונים מתעשיית האירועים בישראל לגבי השאלה כמה נשים מועסקות בה, האם הן מגיעות לעמדות ניהול בכירות? האם יש הבדלי שכר בינן לבין הגברים?. הסיבה לכך פשוטה. לא נערכים סקרים.

אבל בעולם המערבי, התמונה שונה, בכל הקשור לסקרים. בשאר הדברים המצב זהה לזה של ישראל. במלים אחרות: רוב המועסקים בתעשיית האירועים הם נשים, מעטות מגיעות לעמדות ניהול בכירות ורובן משתכרות פחות ממקביליהן הגברים.

למה יש רוב נשי בתעשייה זו? כי נשים יותר מאורגנות מגברים וזה תנאי יסוד בתעשיית האירועים, הן מסוגלות, יותר מגברים, לדבוק בתכנית שמבוססת שלב אחרי שלב, כשהן מקבלות משימה, הן יותר משכנעות, יותר עקביות ויותר ממוקדות מטרה.

בקיצור, נשים יותר מוצלחות מגברים בביצוע משימות. למרבה הצער, תכונות אלו הופכות את הנשים, לפי סקר שנערך באנגליה, למסייעות Followers נפלאות למנהלים הגברים ובזה הסטטוס שלהן בחברה מתקבע.  

מחקר אחר שנערך על ידי גוף גרמני בקרב למעלה משלושת אלפים נשים בתעשייה באירופה כולה, מאשר ש - 7 מכל 10 נשים בתעשייה מרגישות מופלות לרעה בכל הקשור לשכר, מול הגברים באותו מעמד ותפקיד ו - 6 מתוך עשר נשים, אינן מאמינות שיוכלו להתקדם לכוון הגברים, בכל הקשור למשרות ניהול בכירות.

יש להניח שבישראל, המצב דומה. אז מדוע לכל הרוחות, נשים משלימות עם המצב הזה? מדוע אינן מורדות? כמי שנמצא בתעשייה, אני יכול לחזק אותן ולומר שנטישה רבתי שלהן ממקומות עבודתן (או איום מאורגן, לפחות) ימוטט את התעשייה....

זו אינה קריאה למרד, כמובן, אבל כדאי לעשות מחשבה כדי לשנות את המצב......

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה