אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  45 יצרנים מישראל בתערוכה בעולמית לרפואת שיניים  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק! חדשות
מרד נשים בתעשיית האירועים. משהו מעשי או חלום?
5/1/2018 12:49:09 PM


אין מצב, להביא נתונים מתעשיית האירועים בישראל לגבי השאלה כמה נשים מועסקות בה, האם הן מגיעות לעמדות ניהול בכירות? האם יש הבדלי שכר בינן לבין הגברים?. הסיבה לכך פשוטה. לא נערכים סקרים.

אבל בעולם המערבי, התמונה שונה, בכל הקשור לסקרים. בשאר הדברים המצב זהה לזה של ישראל. במלים אחרות: רוב המועסקים בתעשיית האירועים הם נשים, מעטות מגיעות לעמדות ניהול בכירות ורובן משתכרות פחות ממקביליהן הגברים.

למה יש רוב נשי בתעשייה זו? כי נשים יותר מאורגנות מגברים וזה תנאי יסוד בתעשיית האירועים, הן מסוגלות, יותר מגברים, לדבוק בתכנית שמבוססת שלב אחרי שלב, כשהן מקבלות משימה, הן יותר משכנעות, יותר עקביות ויותר ממוקדות מטרה.

בקיצור, נשים יותר מוצלחות מגברים בביצוע משימות. למרבה הצער, תכונות אלו הופכות את הנשים, לפי סקר שנערך באנגליה, למסייעות Followers נפלאות למנהלים הגברים ובזה הסטטוס שלהן בחברה מתקבע.  

מחקר אחר שנערך על ידי גוף גרמני בקרב למעלה משלושת אלפים נשים בתעשייה באירופה כולה, מאשר ש - 7 מכל 10 נשים בתעשייה מרגישות מופלות לרעה בכל הקשור לשכר, מול הגברים באותו מעמד ותפקיד ו - 6 מתוך עשר נשים, אינן מאמינות שיוכלו להתקדם לכוון הגברים, בכל הקשור למשרות ניהול בכירות.

יש להניח שבישראל, המצב דומה. אז מדוע לכל הרוחות, נשים משלימות עם המצב הזה? מדוע אינן מורדות? כמי שנמצא בתעשייה, אני יכול לחזק אותן ולומר שנטישה רבתי שלהן ממקומות עבודתן (או איום מאורגן, לפחות) ימוטט את התעשייה....

זו אינה קריאה למרד, כמובן, אבל כדאי לעשות מחשבה כדי לשנות את המצב......

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx
 

 

 

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה