אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health
8/9/2018 12:53:50 PM


נפתחה ההרשמה למשתתפים בכנס הבינלאומי לביג דאטה בבריאות שיתקיים ב - 16 באפריל במרכז הקונגרסים ואהל שליד אוניברסיטת בר אילן. זהו כנס ראשון מסוגו בישראל. ישראל ידועה בעולם בשל חלקה בפיתוח תוכנות ואלגוריתמים לאיסוף וניתוח נתונים, כדי להגיע לכך שניתן יהיה לחזות תופעות ותהליכים עתידיים.

ממשלת ישראל החליטה לאחרונה לפתוח את התיקים של כל המבוטחים ברפואה הצבורית כדי לאפשר לחוקרים לאסוף נתונים ולנתחם. פרטיותם של החולים תישמר בקפדנות ולא תיחשף זהותם, כמובן.

בראש הכנס עומדים כיו"רים משותפים ד"ר איל צימליכמן מנהל מרכז החדשנות של שיבא וד"ר דויד רייך מנהל בית החולים "הר סיני" בניו יורק.

חברים בצוות ההיגוי של האירוע הם פרופ' ורדה שלו, פרופ' רן בליצר,ד"ר מיכל רוזן צבי, ד"ר קירה רדינסקי, ד"ר גידי שטיין, ד"ר מתיו לוין, ד"ר אהובה וייס-מייליק, שירה לב עמי וברונו לביא.

את הכנס תלווה תערוכה מקצועית

פרטים על חסויות, תנאי השתתפות והרשמה ב - www.bigdatatlv.com

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה