אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות
10/3/2018 3:00:19 PM


מרכזי הירידים בגרמניה מארגנים תערוכות רבות מחוץ לגבולות גרמניה. חלקן מבוססות על המותגים הידועים מגרמניה וחלקן, הן מה שקרוי "ביתן גרמני" בתערוכה קיימת.

כאשר מדובר במותג, הדברים ברורים. יריד דיסלדורף מארגן בגרמניה את התערוכה הרפואית החשובה בעולם - "מדיקה". זהו מותג עולמי, שאותו מנייד היריד למקומות נוספים כמו ברזיל, סינגפור, סין...

ב"ביתן גרמני" אנחנו מכוונים אל תערוכות המאורגנות על ידי מארגנים שונים וממשלת גרמניה מחליטה שהן מתאימות לשוק הגרמני ומעמידה בהן  ביתן לאומי (בנוסח מה שמכון היצוא הישראלי עושה). היא מטילה את הארגון, בכל פעם על מארגן גרמני אחר, פחות או יותר לפי תחומי התמחותו.

מאחר שאיננו יודעים אם היצרנים הישראלים מודעים לעובדה, שארגון גרמני הוא שמפיק את התערוכות, מצאנו לנכון להאיר עיניים ולהפנות זרקור אל התערוכות המאורגנות על ידי 2 מרכזי תערוכות גדולים - יריד דיסלדורף ויריד קלן.

יריד דיסלדורף מארגן את התערוכות הבאות ב - 2019 :

סאו פאולו ברזיל - כבלים, חוטים ושפופרות

הונג קונג  - יין ואמצעי ייצור

              רהיטים ועיצוב פנים 

שנחאי - יין ואמצעי ייצור

          משאבות

          תעשיית האריזה על כל מרכיביה

          פרמצבטיקה

ניו דלהי - רפואה

            בטיחות וגיהות

            תעשיית הזכוכית

            אריזה

מוסקבה - אריזה

            פלסטיק

            נפט וגז

            אופנה

            חוטים וכבלים

            שפופרות

            מתכת

            רפואה וטכנולוגיה רפואית

בנגקוק -  רפואה ובתי חולים

            חוטים וכבלים

            שפופרות

            פלסטיק, אריזה ודפוס

דובאי -    פלסטיק

יוסטון -    משאבות

שיקגו -    מתכת

מרכז הירידים של קלן יארגן ב - 2019 שורה של תערוכות מחוץ לגרמניה במקומות הבאים:

ניו דלהי -   כלי עבודה

              מזון וציוד לייצור מזון

מומבאי -    מזון וציוד לייצור מזון

סינגפור -    דיגיטל מדיה

סאו פאולו - מזון וציוד לייצור מזון

              לשעות הפנאי

שיקגו -     מזון וציוד לייצור מזון

גואנזו -     רהיטים ועיצוב פנים

מקאו -      כלי עבודה

טוקיו -      יין ומזון גורמה

              כימיה

בריזבן -    דיגיטל מדיה

בוגוטה -    מזון, ייצור מזון ואריזה

 

כל התערוכות הנ"ל נמצאות במנוע החיפוש לתערוכות www.expoexpo.com שם ניתן לאתרן לפי נושא.

כמו כן, הן מיוצגות בישראל על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ וניתן להירשם להן באמצעות הנציגות בארץ 03-6882929

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה