אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן
10/4/2018 3:58:34 PM


אירופה עוברת שינויים דמוגרפיים בעקבות גלי ההגירה. אחד מהם הוא בתחום הגסטרונומי. נוצרים בהדרגה שינויים בצריכת מזון. נפתחים יותר עסקים המציעים מזון אתני. אומרים, שזה לטובה, כי הגיע הזמן שאירופה תחליף או תשנה משהו בצלחת.

אבל לא מדובר על מזון בסיסי בלבד, אלא גם על ממתקים ושאר דברי מתיקה כמו עוגות, גלידות ועוד. כאן נכנסת לתמונה תערוכת ISM בקלן, שהבינה שיש צרכנים רבים להלאל וכשר וזו מגמה, שכדאי ללכת עליה.

זה התחיל לראשונה בתערוכה של 2017. ההתנפלות ההמונית  של המבקרים על הביתנים בהם הוצגו דברי מתיקה הלאל וכשר, סימנה את המגמה. ב - 2018 זה כבר הפך לעובדה ולקראת התערוכה שתתקיים בינואר 2019 כבר נוצר קמפיין שבמרכזו דגש על סוג זה של דברי מתיקה.

ISM היא התערוכה הגדולה והחשובה ביותר בעולם בתחום דברי המתיקה. היא מתקיימת מדי שנה במרכז התערוכות של קלן במהלך חודש ינואר.

הפרופיל של המבקרים כולל גם יצרנים מכל העולם ולכן נולדה לפני כמה שנים התערוכה המקבילה  PRO-SWEET שהיא תצוגה מקיפה של אמצעי ייצור ואריזה של ממתקים.

התערוכה תתקיים בין התאריכים 27 - 30 בינואר 2019 במרכז התערוכות של קלן http://www.ism-cologne.com

בכרטיס אחד, אפשר לבקר בשתי התערוכות.

יצרנים מישראל מציגים בתערוכה באופן מסורתי מדי שנה. לאלו שעדיין לא גילו את הפוטנציאל הגלום בה ליצוא, כדאי לפנות אל נציגות התערוכה בישראל - איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 www.itex.co.il

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה