אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?
11/15/2018 3:16:22 PM


הרעיון שמאחורי החלטת ממשלת ישראל לפתוח את כל התיקים הרפואיים של אזרחי ישראל בפני חוקרים מכל העולם, כמובן תוך שמירה קפדנית של זהות המבוטח, הוא לאפשר איסוף נתונים וביצוע אנליזה של הנתונים, תוך השוואתם למליוני פרופילים אחרים בעולם. בכך, יתאפשר לחזות מראש את המחלות בהן המבוטח האינדיבידואלי עלול לחלות בהן.

למה זה חשוב? כי חיזוי מראש יכול למנוע את החולי, בעזרת טיפול נכון מונע.

המומחים אומרים שאם רופא המשפחה יוכל להעלות את שם החולה על המחשב ולקבל את הפרופיל הרפואי שלו ולצד זה את כל האפשרויות שנאספו בכל העולם, לפרופיל זהה, הרופא יוכל לעדכן את הפציינט ולספק לו רפואה מונעת, שתצמצם את האפשרות שהוא יחלה במחלה מסוימת שהפרופיל הבריאותי שלו מורה שיחלה בה בעתיד.

על רקע זה, יתקיים באפריל 2019 הכנס הבינלאומי הראשון לביג דאטה בתחום הבריאות. מאחורי הכנס עומדים המרכז הרפואי שיבא ומרכז החדשנות שלו וביה"ח הר סיני בניו יורק, שלו מרכז חדשנות ומחקר גדול, בתחום זה.

הכנס והתערוכה הצמודה לו, Bigdatatlv - healthcare יתקיים במרכז הקונגרסים ואהל שליד אוניברסיטת בר אילן ביום 19 באפריל 2019 וצפויים להשתתף בו אנשים מהתחום מישראל ומהעולם.

עוד פרטים על הכנס והרשמת משתתפים, באתר www.bigdatatlv.com טלפון 03-6882929

 

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה