אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם
12/7/2018 11:44:00 AM


בפרוץ האינטרנט, תעשיית התערוכות העולמית נכנסה ללחץ. "מומחים" חזו שהנה התחיל סוף עידן התערוכות. האינטרנט יספק את כל מה שקניינים זקוקים לו בצורה מהירה ועם נגישות גבוהה.

בהדרגה, עם חלוף ההתרגשות מהמדיה החדשה, נוכחו מארגני תערוכות ברחבי העולם שהשד אינו נורא וקניינים ואנשי מקצוע לא מפסיקים להגיע פיזית לתערוכות.

נעשו נסיונות לארגן תערוכות וירטואליות, ברשת, שמציעות את כל המידע והקשרים עם ספקים. הנסיונות כשלו. הציבור הצביע ברגליים. נעשו מחקרים בנושא, שהגיעו למסקנה שאנשי מקצוע וקניינים, אינם יכולים להגיע להחלטות מושכלות לגבי רכישת ציוד וטכנולוגיות, ללא המגע האישי עם הציוד והספק.

הרצון לראות בפועל, לגעת, להריח ולהחליף דעות, גבר על הנוחיות שהוצעה באינטרנט. וכמו שקורה תמיד, לאחר "מהפיכות", מתפתחות שיטות ודרכים לנצל את אותו פחד ולהפוך אותו ליתרון.

מארגני התערוכות הפכו את האינטרנט למנוף שווקי, בעזרתו הביאו את דבר התערוכה ואת תכניה אל הציבור. בכך, לא רק שהשיגו חשיפה גדולה מבעבר, הם גם חסכו סכומי עתק בתקציבי השווק.

אבל לא לעולם חוסן. מה שלא היה צפוי, קרה. האינטרנט פיתח מסחר אלקטרוני, נגיש להמונים, זול ומהיר. שיטות ההפצה, דרכי ההגעה של המוצרים וזמני ההספקה אל הלקוח התקצרו. אתרי הסחר המקוונים מציעים מוצרים לאינדיבידואל ולבית. חנויות מסורתיות נפגעו. חלקן הפכו להיות מקוונות.

הצורך בתערוכות למוצרי צריכה פחת. יחד איתן הצורך בתערוכות לעסקים, מחשבים (בעיקר חומרה) קמעונאות, נדל"ן ותערוכות שהציוד שהן מציעות הוא סטנדרטי, כמו מכשירי כתיבה, ציוד למשרד, לבתי ספר וכד'. כך בהדרגה, הן איבדו את מקומן בתעשיית התערוכות. נשארו רק התערוכות המובילות ומספרן הולך וקטן.

לצד הירידה נרשמה גם עליה. עליה בתערוכות המקצועיות בתחומים בהם לאינטרנט אין גישה. הכוונה לתערוכות של ציוד לתעשייה, תערוכות טכנולוגיות ובעיקר......תערוכות רפואיות ואלו העוסקות בבריאות.

במהדורת 2019 של מנוע החיפוש לתערוכות בעולם www.expoexpo.com מופיעות כ - 180 תערוכות רפואיות מפקיסטן ועד צ'ילה. זאת ועוד, תערוכות לרפואת שיניים התרחבו ומספרן נושק ל - 100.

כאשר מדברים על זה, זה די מובן למה. האם רופא/קניין יכול להחליט לרכוש ציוד קרדיולוגי באינטרנט? או  מקדח חדש לשיניים?

וכמו שאמרו חכמינו על השילוב בין תורה וקמח.... ביחד עם התערוכות הללו התרחבה גם תעשיית הכינוסים והיום, ניתן למצוא בכל תערוכה שכזו כנס מקצועי מקביל.

ואפרופו שני הנושאים הרפואיים הללו, בשנת 2019 אנחנו ממליצים על שתי תערוכות: האחת במרכז הירידים של קלן IDS לרפואת שיניים ו - Medica לטכנולוגיות רפואיות בדיסלדורף

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה