אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם
12/7/2018 11:44:00 AM


בפרוץ האינטרנט, תעשיית התערוכות העולמית נכנסה ללחץ. "מומחים" חזו שהנה התחיל סוף עידן התערוכות. האינטרנט יספק את כל מה שקניינים זקוקים לו בצורה מהירה ועם נגישות גבוהה.

בהדרגה, עם חלוף ההתרגשות מהמדיה החדשה, נוכחו מארגני תערוכות ברחבי העולם שהשד אינו נורא וקניינים ואנשי מקצוע לא מפסיקים להגיע פיזית לתערוכות.

נעשו נסיונות לארגן תערוכות וירטואליות, ברשת, שמציעות את כל המידע והקשרים עם ספקים. הנסיונות כשלו. הציבור הצביע ברגליים. נעשו מחקרים בנושא, שהגיעו למסקנה שאנשי מקצוע וקניינים, אינם יכולים להגיע להחלטות מושכלות לגבי רכישת ציוד וטכנולוגיות, ללא המגע האישי עם הציוד והספק.

הרצון לראות בפועל, לגעת, להריח ולהחליף דעות, גבר על הנוחיות שהוצעה באינטרנט. וכמו שקורה תמיד, לאחר "מהפיכות", מתפתחות שיטות ודרכים לנצל את אותו פחד ולהפוך אותו ליתרון.

מארגני התערוכות הפכו את האינטרנט למנוף שווקי, בעזרתו הביאו את דבר התערוכה ואת תכניה אל הציבור. בכך, לא רק שהשיגו חשיפה גדולה מבעבר, הם גם חסכו סכומי עתק בתקציבי השווק.

אבל לא לעולם חוסן. מה שלא היה צפוי, קרה. האינטרנט פיתח מסחר אלקטרוני, נגיש להמונים, זול ומהיר. שיטות ההפצה, דרכי ההגעה של המוצרים וזמני ההספקה אל הלקוח התקצרו. אתרי הסחר המקוונים מציעים מוצרים לאינדיבידואל ולבית. חנויות מסורתיות נפגעו. חלקן הפכו להיות מקוונות.

הצורך בתערוכות למוצרי צריכה פחת. יחד איתן הצורך בתערוכות לעסקים, מחשבים (בעיקר חומרה) קמעונאות, נדל"ן ותערוכות שהציוד שהן מציעות הוא סטנדרטי, כמו מכשירי כתיבה, ציוד למשרד, לבתי ספר וכד'. כך בהדרגה, הן איבדו את מקומן בתעשיית התערוכות. נשארו רק התערוכות המובילות ומספרן הולך וקטן.

לצד הירידה נרשמה גם עליה. עליה בתערוכות המקצועיות בתחומים בהם לאינטרנט אין גישה. הכוונה לתערוכות של ציוד לתעשייה, תערוכות טכנולוגיות ובעיקר......תערוכות רפואיות ואלו העוסקות בבריאות.

במהדורת 2019 של מנוע החיפוש לתערוכות בעולם www.expoexpo.com מופיעות כ - 180 תערוכות רפואיות מפקיסטן ועד צ'ילה. זאת ועוד, תערוכות לרפואת שיניים התרחבו ומספרן נושק ל - 100.

כאשר מדברים על זה, זה די מובן למה. האם רופא/קניין יכול להחליט לרכוש ציוד קרדיולוגי באינטרנט? או  מקדח חדש לשיניים?

וכמו שאמרו חכמינו על השילוב בין תורה וקמח.... ביחד עם התערוכות הללו התרחבה גם תעשיית הכינוסים והיום, ניתן למצוא בכל תערוכה שכזו כנס מקצועי מקביל.

ואפרופו שני הנושאים הרפואיים הללו, בשנת 2019 אנחנו ממליצים על שתי תערוכות: האחת במרכז הירידים של קלן IDS לרפואת שיניים ו - Medica לטכנולוגיות רפואיות בדיסלדורף

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה