אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  ...ולא פחות חשוב..לדעת מתי להפסיק!  במקביל למרכז הירידים בתל אביב, גם המרכז הלאומי לתערוכות, באנגליה מתחדש  שילוב ביקור בתערוכה בחו"ל עם חופשה - אפשרי ורצוי  לראשונה בישראל כנס בינלאומי ותערוכה Bigdata - health  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  האירוע של רפואת השיניים בישראל באוקטובר במרכז הירידים  חגיגת ענק לרוכבי דו גלגלי- תערוכת Intermot בקלן  גרמניה מתכוננת לאקספו העולמי 2020 בדובאי. ישראל לא הוזמנה  האמבולנס של מחר אינו דומה לזה של היום. נראה אותו במדיקה 2018  מרכזי ירידים בגרמניה מארגנים תערוכות במקומות שונים בעולם. כדאי לבדוק אפשרויות  דברי מתיקה כשרים והלאל במרכז תערוכת הממתקים של קלן  חודש של מתנות במרכזי תערוכות ברחבי העולם  למה להרחיק לסין, כאשר המציגים החשובים משם נמצאים בפרנקפורט?  גוגל מחפשת דרכה לנוכחות מחודשת בסין  תערוכה בדיסלדורף לטכנולוגיות וחידושים דיגיטלים בתחום נקודות המכירה POS בקמעונאות  ממשלת ישראל פתחה את כל תיקי המבוטחים רפואית בישראל למחקרי ביג דאטה ברפואה. סכנה או קידמה?  תערוכת CEBIT למחשבים ו - IT - סוף הדרך  המסחר המקוון והאינטרנט משנים את פני התערוכות בעולם  מרכז התערוכות הגדול בעולם נפתח בשנזן - סין  תערוכת CES לאס וגאס מנעה מוויברטור ל"אורגזמה משולבת" אפשרות להציג וגררה בקורת על אפליה והדרת נשים  צרפת מובילה את אירופה במספר התערוכות, בפיזורן ובערך הכלכלי שלהן למדינה  בפעם ה - 17 טימבר 2019 התערוכה הבינלאומית לתעשיית העץ והרהיטים בתל אביב  בנובמבר השנה, רופאי השיניים בישראל מתכנסים שוב בתערוכת דנטל 2019  45 יצרנים מישראל בתערוכה העולמית לרפואת שיניים  מה זה ביג דאטה? ובמיוחד ביג דאטה בבריאות  ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי  הזדמנות לחברות וסטרטאפים מישראל בתחום הרפואי לפגוש בתל אביב את מנהל תערוכת מדיקה של דיסלדורף  בתי הספר בדובאי מגויסים לאקספו 2020 בתכנית מיוחדת  סטרטאפים מישראל מוזמנים להציג בתערוכה לתינוקות וילדים בקלן  תערוכת REHACARE בדיסלדורף, לא רק שיקום נכים  זה אולי נשמע דמיוני, אבל בפריז יתקיים השנה כנס בהשתתפות 35,000 איש  כדאי להכיר את התערוכות של יריד קלן בעולם  מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?  תעשיית הפלסטיק והגומי העולמית תתכנס באוקטובר בדיסלדורף. ישראל תהיה שם  תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן  כדאי להכיר את התערוכות של יריד דיסלדורף בעולם  ביתנים לאומיים של ישראל בתערוכות בחו"ל עד סוף 2019  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה
חדשות
ישראל תשתתף באקספו 2020 בדובאי
5/8/2019 11:56:22 AM


ישראל תשתתף בתערוכה העולמית אקספו 2020 בדובאי. כך הוחלט במשרד החוץ, לאחר קבלת ההזמנה הרשמית להשתתף. ההחלטה אינה מובנת מאליה, לאור העובדה שהאקספו מתקיים במדינה שלישראל אין עימה יחסים דיפלומטיים. 

בדיקה שנערכה מטעם מערכת הניוזלטר, עם הגורמים המוסמכים במשרד החוץ מלמדת כי כל הנושא של ההשתתפות, המסר של הביתן הישראלי, גודלו, ההיערכות הארגונית - הכל נמצא בתהליך.

ישנם 2 מודלים של התערוכות העולמיות: world expo שמתקיים אחת לחמש שנים ומישכו 6 חודשים ונחשב לאקספו הגדול ו - universal expo שמתקיים בין האקספואים הגדולים ונחשב לאקספו הקטן הפתוח במשך 3 חודשים בלבד.

ההיסטוריה של ישראל עם התערוכות העולמיות הגדולות, ארוכה. ישראל השתתפה באקספו העולמי בקנדה, בביתן עצמאי גדול ומרשים בשנת 1967 בהובלת משרד המסחר והתעשיה דאז עם עדין טלבר ז"ל כנציב ויוסי פרוסט כמנהל הביתן.

לאחר הפסקה של 25 שנים בתערוכות העולמיות, המסורת חודשה באקספו של סביליה בשנת 1992.אז, האחריות לארגון הביתן הישראלי הגדול והעצמאי, היתה של משרד האוצר.

 האקספו העולמי הבא, אמור היה להתקיים בבודפשט, אך במהלך ההתארגנות הסתבר שלהונגרים אין יכולת להתמודד עם תערוכה ענקית שכזו. לארגון העולמי שאחראי על האקספואים, לא נותר זמן להעבירו למדינה אחרת וכך נותר פער של 8 שנים עד לתערוכה הבאה.

שנת 2000 מצאה את האקספו בהנובר שבגרמניה. ישראל החליטה להציג בתוך מבנה שאיכלס מדינות שונות על שטח של 500 מ"ר. האחריות הוטלה על משרד התרבות.

אקספו 2005 התקיים באייצ'י יפן וישראל, מסיבות שונות, לא השתתפה בו.

הפעם הבאה שישראל הציגה, היה באקספו 2010 בשנחאי ואז עברה האחריות לארגון הביתן הישראלי העצמאי לידיים הטבעיות של משרד החוץ. הביתן הישראלי היה הצלחה גדולה ונבחר כאחד מן הביתנים המעניינים והמבוקרים ביותר בתערוכה

מילנו היתה זו שארחה את האקספו העולמי הגדול בשנת 2015. הארגון הופקד בידי משרד החוץ

ועכשיו, ישראל עומדת בפני האתגר הגדול ביותר שלה בתערוכות העולמיות - דובאי.

מעבר למגבלות ולקשיים של ארגון מבצע מורכב שכזה במדינה שאין לנו איתה יחסים, עומד ענין המסר.

האקספו העולמי הראשון התקיים בלונדון בשנת 1851 ובמשך עשרות שנים המסר של התערוכות העולמיות היה קשור להתפתחויות טכנולוגיות וחידושים. די אם נזכיר שה"חוט המדבר" של אלכסנדר בל נחשף לראשונה באקספו שנערך בפילדלפיה בשנת 1876 ושתאורת רחוב הוצגה לראשונה לעולם בתערוכה בפריז ב- 1900 והמדרגות הנעות שנחשפו לראשונה בתערוכה העולמית באוסקה ב- 1970.

החל מהתערוכה בסביליה (1992), הקונצפט של המדינות המשתתפות השתנה והאקספו הפך להיות במה מרכזית לתדמיות של מדינות ויעודו בקצה הקונצפט הוא לעודד תיירות עולמית וכן ליצור אינטראקציה עיסקית בין מדינות.

דוגמא ניצחת להשגת המטרה, היא הביתן הישראלי בשנחאי. משם התחילה תנועת התיירות מסין לישראל ובמקרה או שלא, גם הכניסה המסיבית של אנשי עסקים סינים לפעילות עסקית בישראל.

כיצד ישראל תבחר להציג עצמה במדינה שאין לה איתה יחסים? מה ישראל תרצה לעודד? שאלות קשות ומאתגרות כאחד.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה