אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
מדוע מארגני כנסים בישראל אינם מעלים בדעתם לארגן את האירועים בפריפריה?
5/26/2019 2:01:54 PM


הערים הגדולות בעולם, מתחרות ביניהן על אירוח כנסים בינלאומיים (על פריז בהקשר זה, ראו ידיעה נפרדת). אבל תעשיית הכנסים איננה בנויה על כנסים בינלאומיים בלבד. פלח גדול ,הם הכנסים המקומיים המאורגנים בדרך כלל על ידי ארגונים מקצועיים, כנסי חברות וכד'.

בישראל, רובם ככולם נערכים בערים המרכזיות, רצוי בגוש דן. הסיבה היא כמובן נגישות המקום למשתתפים. זה נכון, כאשר מדובר בכנס בן יום, בו המשתתפים חוזרים לביתם או למשרד בתום האירוע.

אבל כאשר מדובר בכנס בן יומיים שבו המשתתפים מבלים ביחד את הערב והלילה, דוקא לערים כמו תל אביב אין יתרון, בהיות מחירי הלינה גבוהים והאפשרויות שהמשתתפים יתפזרו באתרי בילוי בעיר, גדלים.

בכנס שנערך בסוף חודש מאי בפרנקפורט (במסגרת תערוכת IBEX) בנושא נסיעות תמריץ, שרוב המבקרים בו ובתערוכה, היו מארגני אירועים ובעלי VENUES, הועלתה השאלה מדוע לא רואים מספיק כנסים בערי פריפריה?

חלק מהדוברים, הפליגו בשבחי הערים המארחות הקטנות וציינו את התרומה של המקום הלא מרכזי, בגיבוש המשתתפים באירוע. במיוחד, נכון הדבר לכנסי חברות. בין היתר, נאמר שמאחר שהמקום הקטן מרויח יותר מהעיר הגדולה, מעצם העובדה שהאירוע מתקיים בתחומו, הוא עוזר בארגון ו"הרבה דברים ניתנים GRATIS על ידי המארחים".

וזה מעורר את השאלה, למה זה לא קורה בישראל?

יש לכך, לפחות 3 תשובות:

אין בפריפריה FACILITIES לארח כנסים מבחינת ה - VENUE ומקומות הלינה. מרחק הנסיעה, אם הכנס הוא בן יום, הוא קריטי ומעל לכל, שלא כמו בסקנדינביה, לדוגמא, הממשלה אינה מסייעת בידי הרשות המקומית לפתח יכולות לארח כנסים.

הממשלות כאן מדברות הרבה על הצורך לקרב את הפריפריה מרכז, אבל המאמצים והתקציבים הולכים ברובם למשרד התחבורה לצורך הנחת תשתיות לרכבת.

אז או קי, רכבת תגיע לירוחם, אבל תנו לי סיבה למה לעלות עליה?

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה