אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תערוכת המזון הגדולה בעולם תתקיים בחודש אוקטובר במרכז הירידים של קלן
6/6/2019 11:30:59 AM


אין אפשרות לאיש עסקים שמגיע לתערוכת "אנוגה" בקלן, לראות את התערוכה כולה. זה כמו ללכת במשך שלושה ימים בכל הסופרמרקטים בישראל ולהתעכב ליד המוצרים.

בקלן יודעים זאת ולכן הם מחלקים את התערוכה ל – 10 תערוכות משנה, כדי שיבואן של מוצרים קפואים, יוכל לגשת ישירות אל התערוכה המיוחדת של הקפואים ולבלות שם את זמנו. כך גם לגבי שאר הנושאים.

לכן מצאנו לנכון, כדי לייעל את הביקור של הישראלים בתערוכה (למעלה מ – 1,000 בעלי חנויות מזון, יבואנים, סוכנים ויצרנים) להביא להלן את חלוקת האולמות לנושאים:

Fine Food - Halls 1, 2.1, 3.1, 10.2, 11 and passage 4/5 including Halal food

Frozen Food - Hall 4

Meat, Sausage and Poultry - Halls 5.2, 6, 9

Chilled & Fresh Food - Hall 5.1 including fish and fish preparations, ready-made salads, marinated vegetables and freshly cut fruit.

Dairy Products - Hall 10.1 including soy drinks and lactose free milk

Bread and Bakery - Halls 2.2 and 3.2

Drinks - Hall 7 and 8 including energy drinks

Organic Market - Hall 5.1

Hot Beverages - Hall 7

Culinary Concepts - Hall 7קרוב ל – 170,000 איש מ -198 מדינות יבקרו בתערוכה שתימשך 5 ימים בין התאריכים 5 – 9 באוקטובר 2019.

המשמעות עבור המבקר הישראלי היא, שמי שלא יזמין עתה בתי מלון וצימרים וכמובן כרטיסי טיסה, יתקשה בהמשך למצוא תשובות הולמות לצרכיו.

זאת ועוד, כדאי לרכוש מראש כרטיסי כניסה מוזלים אצל נציגות התערוכה בישראל : איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 – עליזה. הכרטיס שנרכש מראש יאפשר נסיעה חופשית ברשת התחבורה האזורית ובכך המבקר יחסוך גם את דמי הנסיעה אל היריד וממנו.

עוד חדשות מהנעשה בעולם בתחום התערוכות:  http://www.expoexpo.com/PageLN.aspx

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה