אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות
1/8/2020 9:23:11 AM


כאשר תערוכה נערכת אחת ל - 3 שנים, רבה הסקרנות לגבי מה יוצג בה. ככה זה בכל תערוכה ובמיוחד בתערוכת יורושופ 2020 , שמשקפת את תחומי הקמעונאות והתערוכות, שאינם מפסיקים להפתיע.

הדיגיטליזציה, הרכישות באינטרנט והשימוש בבינה מלאכותית בתחום,מבטיחים חוויה שונה מהרגיל בתערוכה הקרובה. ננסה להפנות מבט לחלק קטן ממה שייראה בתערוכה:

Mobile shopping - קרוב ל - % 80 מהצרכנים משתמשים בטלפון החכם לצורך רכישות, בין אם אלו נעשות באינטרנט או בנקודות המכירה. התנהלות זו אופיינית במיוחד כאשר מדברים על אופנה ומוצרי טואלטיקה. ישנן אפליקציות, שאיתן הצרכן מצביע על המוצר, האפליקציה שולחת את ההזמנה למקום בו היא מסופקת וכמובן מחייבת את חשבון הלקוח ומעבירה לו חשבונית על הקניה. הכל באפליקציה אחת. 

AI - שווי השוק של הטכנולוגיות הקשורות לאינטליגציה מלאכותית וביג דאטה בקמעונאות, עומד על 230 מיליון דולר וההערכה היא שעד 2027 הוא יעבור את ה - 4 מיליארד דולר. מה הסיבה לגידול הענק? התשובה היא, שהם משולבים אינטגרלית בפעילות השווקית, משום הצורך לייצר פרופילים של הצרכנים ולתקשר איתם נקודתית.

  Refrigiration השינויים בהרגלי הצריכה בתחום המזון, שבאים לביטוי בהיצע של אוכל מוכן, מחייבים את רשתות השווק והחנויות, במקררי תצוגה שונים מאלה שיש היום. המידוף צריך להיות שונה, תצוגת המזון תשתנה וכמובן נראה "מקררים" שבנויים לאוכל מוכן חם.

VR & AR השימוש בעזרים של מציאות מדומה ומציאות רוויה יהיה חלק מחווית הקניה....אפילו בחנויות קטנות. צרכן יוכל לראות את עצמו במציאות בה הוא לובש, נועל או מאופר, בטרם קבלת החלטה אם הוא קונה את המוצר. מהפיכה!!

אפשר להוסיף עוד ועוד דוגמאות כדי להמחיש את המסר המהפכני של התערוכה הזו השנה, אך לא נעשה זאת בפרטים, אלא רק נאמר שחווית הלקוח, נוחיות הקנייה, עיצוב חלונות הראווה, עיצוב וחומרים בתעשיית התערוכות ועוד, הופכים את התערוכה לחובה לביקור של מנהלי רשתות, מנהלי רכש, אדריכלים, מעצבים (אלו האחרונים ימצאו ענין רב בביתן של "כפר המעצבים") אנשי אסטרטגיה שווקית ועוד רבים.

מנציגות התערוכה בישראל: איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 נמסר כי בתערוכה האחרונה ביקרו למעלה מ - 1000 איש מישראל והשנה המספר צפוי לגדול בשל הוספת ענפי תצוגה ומציגים בתחום הדיגיטלי.

איטקס גם מציעה, ברכישה מוקדמת, גם כרטיסי כניסה לתערוכה במחירי הנחה מפתים. יש לפנות אל עליזה [email protected] 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה