אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
same but different יריד היין החשוב בעולם
1/12/2020 12:09:55 PM


בדיסלדורף אומרים שיריד היין הבינלאומי, החשוב בעולם, הוא מה שנקרא "ארוח עירוני" המשלב את כל מה שמציעים בברים ובבתים לאורחים ולבני הבית, בצרוף מזון תואם.

יריד "פרווין" הוא לא רק יין, אלא כל המגוון של משקאות אלכוהולים כמו בירות, סיידר, קוקטיילים, ליקרים ולצידם מזון תואם. בניגוד לתערוכות המקצועיות של דיסלדורף, בהן חברות הענק נותנות את הטון, ביריד היין, הכוכבים הם היקבים והיצרנים הקטנים שבאים מ - 60 מדינות ומכ - 260 אזורי גידול.

בתערוכה השנה, תתקיים תצוגה של בר פעיל באופי של מרכז הדרכה שבו, מספר פעמים ביום, מומחים ידריכו את הקהל וישתפו אותו בפועל, ברזי הבירה והסיידר וההגשה של יינות.

עוד פרטים על כך ב -  https://www.prowein.de/de/same_but_different/same_but_different

מדי שנה הפוקוס מוסט אל עבר מדינה אחרת והשנה זו תהיה צרפת שתציג לא רק יינות ויקבים, אלא את תרבות צריכת היין של הצרפתים. הרבה טעימות ואירועים לאנשי היין מכל העולם.

בשנה שעברה ביקרו במשך 3 ימים 61,500 מבקרים מ - 124 מדינות. מערכת הניוזלטר ממליצה למבקרים מישראל, שאין להם עדיין נסיון עם היריד הזה, לקחת בחשבון שזמן השהייה של המבקרים בביתנים, ארוך מהרגיל ועל כן, נוצרת לפעמים צפיפות, בחזית הביתנים, שמציעים טעימות או עורכים אירועים בביתן.

מדובר על חודש מרץ 15 - 17 2020, אבל מומלץ לדאוג כבר עכשין לסדורי הטיסה, להזמנת בתי מלון וצימרים ולרכישת כרטיסי כניסה לתערוכה במחיר מוזל.

יודגש כי כמעט מחצית מהיצע החדרים בבתי מלון תפוסים על ידי המציגים וצוותיהם ועל השאר "נלחמים" למעלה מ - 60 אלף מבקרים.

ישנם משרדי נסיעות ששריינו חדרים וכדאי לפנת אליהם מיד.

כרטיסי כניסה מוזלים אצל איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929 (עליזה)

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה