אודותינו צור קשר לרכישת מוצרי איטקס עיצוב והקמת ביתנים הרשמת מציגים לתערוכות
  תערוכת הממתקים הגדולה במזרח התיכון פונה אל יצרנים מישראל להציג בה  מה ההשפעה של תערוכה חקלאית אחת על הכלכלה בסקוטלנד  עוד תערוכה חדשה בסידרה הגלובלית של מדיקה  הזדמנויות עסקיות ליצרני/יצואני מזון מישראל  הזדמנויות עסקיות ליצרנים מישראל בתערוכות הרפואיות של יריד דיסלדורף בעולם  עולם הקמעונאות משתנה ואתו גם עולם התערוכות. השינויים יבואו לביטוי ביורושופ 2020  מערכת חדשה ליצירת קשרים בין מציגים בתערוכות ובין לקוחות, תושק לראשונה בתערוכת טימבר 2019 בתל אביב  והנה, אנחנו בעונת החגים  2 חברות מבריטניה מובילות את תעשיית התערוכות העולמית. איפה גרמניה?  נותרו עוד כמה תערוכות לפני או תוך כדי חופשת החורף  כנסים מוזרים באמריקה. יש דבר כזה  מה מצפה לנו בחו"ל בחדשים ינואר - אפריל 2020  מה חדש בתחום הממתקים והחטיפים? דגש על natural snacks  עולם הקמעונאות נלחם באינטרנט בעזרת טכנולוגיה  לאדריכלים ומעצבי פנים יש היצע תערוכות גדול בתחילת השנה  אזהרה! חברות הונאה מסבכות אתכם בתשלומים המתבססים על רמאות  תערוכות המזון של ברצלונה ופריז - בשנה בה אין ANUGA בקלן  כמה תערוכות מתקיימות בשנה בעולם? מי המדינה המובילה ומי העיר עם מס' התערוכות הרב ביותר  תערוכת יורושופ 2020 מלאה בחידושים ובטכנולוגיות  same but different יריד היין החשוב בעולם  Business and Pleasure או Business with Culture על סלון הרהיטים של מילנו  מיזם חדש - על נגישות, אופנה ואנשים עם מוגבלות  "מהפך" נוסח אנגליה - 24 תערוכות חדשות עוברות ללונדון ב - 2020  כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל  ישראל היא מעצמה של טכנולוגיות בתחום הדפוס. DRUPA 2020 מוכיחה זאת  עידכון תערוכות בעולם בעטיה של מגפת הקורונה. דאגה עם מבט אופטימי לקראת 2021
חדשות
כצפוי, הדיגיטל הגיע גם לכדורגל ועכשיו גם התערוכה והכנס. % 25 מהמציגים מישראל
1/26/2020 7:56:51 AM


נהוג, בכנסים בינלאומיים, מדעיים במיוחד, בעלי יעוד והתמחות ספציפיים מאד, להעביר את המשתתפים הפוטנציאלים מעין "מבחני כשירות" לצורך הבטחת מקצועיותו של הכנס.

לראשונה, תתקיים גם תערוכה בינלאומית, בה המבקרים יעברו בדיקות התאמה ורק אלו המתאימים יורשו להשתתף. מספרם נאמד בכ - 1,000 איש, שבמהלך יומיים יבחנו טכנולוגיות חדשות הקשורות לכל היבטים של משחק הכדורגל.

הוחלט מראש שמספר המציגיםבתערוכה יהיה כ - 40. לצורך כך, יצאו מומחים מגרמניה למדינות שונות, בינהן ישראל, כדי לבחון טכנולוגיות וחברות שמפתחות אותן.

ישראל יכולה היתה לשלוח הרבה חברות להציג,אך נבחרו 9 חברות מצטיינות.

זה יקרה בדיסלדורף בין התאריכים 25 - 26 במרץ 2020 באצטדיון MERKUR SPIEL-ARENA.

המשתתפים הם אנשי שידור, מנהלי דיגיטל, ראשי מועדונים, מאמנים, מומחי IT, ומנהלי אצטדוני כדורגל.

כדורגל כבר אינו 22 שחקנים על מגרש אחד למשך 90 דקות. כדורגל הוא גם ובעיקר, מה שמתרחש מחוץ למשחק עצמו. הכוונה למהלך צילום המשחק, שיטות הצילום והאנליזה של המהלכים, עם דגש על התנהלותו של כל שחקן.

מאמני כדורגל אינם יכולים היום להכין מערך אימון ולתפקד מול השחקנים, מבלי שיהיו להם הנתונים והיכולת לנתחם.

הכנסת ה - VAR למגרשים, הביאה גם את הצופים לידיעה, שבלי הטכנולוגיה הדיגיטלית עלולות ליפול שגיאות בשיפוט וכתוצאה מכך גם להשפעה על תוצאות משחקים.

דור 5G בטלפונים החכמים, הביא כך שהצופים יכולים להינות משני עולמות: גם להיות במגרש וגם לחוות לייב את מה שהעיניים לא יכולות לקלוט בזמן אמיתי במגרש.

Soccerbot360 הוא אמצעי בו מאמנים משתמשים כדי לנתח את הנתונים של כל שחקן בעת המשחק ושל מארג השחקנים כקבוצה. זאת לצד האפשרות לנתח את שחקני היריבה גם כן.

מנהלי אצטדיונים זקוקים היום למערכות דיגטליות למכירה והפצה של כרטיסים, שיטות תשלום, ניתוח התנהגות של קהל, והתנהלות האבטחה וכד'. אין היום אפשרות להגיע למסקנות ללא איסוף נתונים ויזואלים.

חשיבותה של תערוכת Sportsinnovation  ברורה לחלוטין ולאנשי הכדורגל מישראל, לא נותר אלא  לפנות אל המארגנים ולבקש להשתתף.

מי שלא צריך לבקש, כי הוא התבקש, אלו, כאמור, מיזמי הסטרטאפים של ישראל, שאם לא היה ידוע עד כה, הם מובילים עולמיים בתחום. 

משלחת מטעם הליגה הגרמנית הגיעה לארץ כדי להיפגש ולרכוש טכנולוגיות ובשובם, המליצו על מספר חברות.

מכון היצוא הישראלי הרים את הכפפה ויארגן את ההשתתפות. 

עוד פרטים על האירוע יוצא הדופן הזה ב - https://www.sportsinnovation.de/en

האירוע, כמו שאר התערוכות בדיסלדורף,  מיוצג בישראל על ידי איטקס שרותי תערוכות בינלאומיות בע"מ 03-6882929

 

 

 

פנו אלינו | פקס. 03.6883031 | טל. 03.6882929 | איטקס שירותי תערוכות ומידע בע"מ
בניית אתרים : אולסי מערכות
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה
If you need legal help in Germany just contact:
Mütze Korsch Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
בניית אתרים : אולסי מערכות עיצוב גרפי : סטודיו מוזה